Jan Hus (2015) (TV film)

Proč je většina českých herců úplně špatná ? Jako samozřejmě ne jen v tomto snimku. Ta flstudio hudba mě dobila :D jo a taky jsem si říkal u biblickejch citací , to asi není Kralická , coo? ---- celý je to vlastně asi záměrně nepřesná etnocentrická sražka. Přitom tahle problematika je tak hluboká, i v tom necool rozměru hledání vyššího - Christian way. Je mi z ty komplexní zasranosti smutno .

Největší Čech - Jan Žižka (2005) (epizoda)

Kraus je lepší volba než většina ostatních "herců - průvodců" kteří na ČT něco plkali. Kameraman se naučil švenkovat , to je moderna !

Vetřelec: Covenant (2017) odpad!

Ridley si mysli, že v budoucnu se budou na nejdražší lidské projekty, cesty vesmírem, brát do posádky jen blbci - aby ty prachy za misi vyletěly oknem nějakýho Slona Muscu IV. No a taky asi nikdy nemluvil byť jen s letovým dispečerem aby viděl, jak emocionálně profesionální dokážou zaměstnanci letectví být . Prostě postavy jsou napsány úplně nehorázně hrozně a iracionálně, až to nejde přehlížet . Krom toho je tam úplně všechno ostatní taky špatně... Letos jsem větší srwcku zatím neviděl.

God's Not Dead 2 (2016) odpad!

Super mrdka reloaded. Kopie Kolína ferela a Matta daymoona hájí reverse čarodějku . Prostě mazec

Personal Shopper (2016)

Dost divnej "intuitivní" a hlavně "Indie" film. Dost jsem se u toho nudil

Tajný život skal (2015) (seriál)

Je v tom takové tajemno a sem tam nová informace . Ten chlap ví co je co za kámen , to je prostě nepochopitelné!

Svět podle Putina (2017) (seriál)

Jako vážně ? Místní konspirační troubové zase obezřetně chrlej obhajobu fakenews a zvou to "pohledem z druhé strany" . Kdyby spíš někdo trochu okomentoval formu ! Vždyť problém je tazatel, kterej je prostě ubohej a mentální načipovanej retrant , bez citu pro dokumentární look roku 2017. Jo a navíc se na nic zajímavýho za celej první díl nezeptá, jen se mu hrabe v urálu. Nechci vůbec popisovat přímý obsah, protože to je super otravně neprofesionální a nenovinářský, až pukaj bulvy. Jedna komunová hvězda !