Kobra 11 - Nasazení týmu 2 (2003) (seriál)

S původní Kobrou se to nedá srovnávat, ta je mnohonásobně lepší. Ale toto je také koukatelné, hlavně pilotní film s názvem Most smrti. V něm se mihne i Semir s Tomem.

Kobra 11 - Na vlastní pěst (2008) (epizoda)

Po Chrisově smrti přichází na scénu 2.nejlepší Semirův parťák Ben Jäger. Jeho nástup mi připomněl díl, kdy nastoupil Semir. Doufám, že se Ben ohřeje trochu déle než předchozí parťáci. Opět napínavý díl, kde se Semir snaží dostat za katr Sandera Kalvuse, který v minulém díle rozstřílel Chrise na cucky. Spolu s Benem se snaží dopravit k soudu důležitého svědka, který Kalvusovi může zlomit vaz. Kalvus je hnusák se vším všudy a vždycky mě rozesměje věta: Vyřiďte ode mě pozdrav panu Ritterovi! Chrise jsem totiž 2x nemusel.

Kobra 11 - Na život a na smrt (2007) (epizoda)

Jeden z nejdrsnějších pilotů, už jen díky tomu, že o život přijde nejlepší Semirův parťák Tom. Kdo ale vraždil není tak úplně jasné. Tomova vražda proběhne zhruba po 20 minutách (mohla být podle mého názoru lepší, vběhnutí do pasti a následný odstřel.....Tom by si zasloužil lepší smrt) a vše ukazuje na Semirova budoucího parťáka Chrise Rittera. Chris mi v Kobře moc neseděl a ani se tam naštěstí moc dlouho neohřál.

Kobra 11 - Na věky věků (2004) (epizoda)

Druhý film s Janem Richterem už je rozhodně lepší. Semir opět potvrzuje svojí nesmrtelnost a v samotném závěru se ožení s Andreou. Napínavé do poslední chvilky.

Kobra 11 - Křest ohněm (2003) (epizoda)

Ze všech doposud natočených pilotů nejslabší kousek. A to mi jinak Jan Richter jako Semirův parťák sedí.

Kobra 11 - Štvanice (2002) (epizoda)

Další z dobrých kobráckých filmů, ve kterém se hlavní komisaři ocitají v kriminále. Dobrý počin, ale zdaleka se nejedná o nejlepší pilot.

Kobra 11 - Jízda smrti linky 834 (2001) (epizoda)

Oproti 2ma předchozím kobráckým filmům je tento v mém žebříčku trochu níže, ale pořád se jedná o výborný počin. Tentokrát drama s uneseným autobusem.

Kobra 11 - Pekelná jízda na dálnici A4 (1999) (epizoda)

Tom Kranich nemohl začít v Kobře 11 lépe. Jednoznačně nejlepší kobrácký film, který se může srovnávat co se týče kvality s áčkovými hollywoodskými trháky. Drama s nezastavitelným autem.

Kobra 11 - Bomby na 92. kilometru (1996) (epizoda)

Film, který odstartoval dnes již legendární seriál Kobra 11. Zde ještě bez postavy, která celý seriál táhne (Semir Gerkhan). Musím říci, že v tomto případě mi absence Semira nevadí, Ingo Fischer je celkem sympatická postava, u které je škoda, že odešla tak rychle. Hlavní vyšetřovatelé Frank Stolte a Ingo Fischer pátrají po psychopatovi, který vyhrožuje bombovými útoky na dálnici a žádá jako výkupné milion marek a kilo zlata (vše časem při nezdařilých akcích navyšuje na 3 miliony marek a 3 kila zlata). Aby dokázal, že to myslí vážně, tak nechá vybuchnout hned na začátku filmu 1 bombu a poté spáchá atentát s kotvou na policistu Bodmera. Velmi dobrý pilotní film, který si zaslouží plný počet bodů. I bez Semira to jde.