Krize (1992)

Film, který ani více než po 20 letech neztrácí nic na své aktuálnosti.

Zázračné houby (2019)

Skvělý dokument. Plísně a houby mě vždycky fascinovaly a nepřestávají... Příroda...,  už bychom se mohli zapojit a ne jen brát.

Angelika a král (1966)

Dávám pět hvězd - zejména pro úžasný dabing, předně pak paní Libuše Švormové a za hudbu.

Pokuta (2019)

Bavila mě každá vteřina :-D.

Pavel Černoch - Enfant terrible? (2020) (TV film)

Příjemný dokument o našem skvělém operním pěvci. Budu se těšit na další zprávy z operního světa a na další nádherné role pana Černocha.

Virtuosos (2020) (pořad)

Krásný projekt. Mohlo by jich být více. Je tolik talentovaných dětí. Těším se na další díl.

Vaříme s trávou (2020) (pořad)

Rozhodně zajímavá show, jak použít kanabis, THC a CBD v kuchyni. Rozhodně si umím představit, že bych zašla do restaurace s některým z těchto menu. Rozhodně je to i o znalostech, jak si připravit jaký výluh, kolik procent čeho bude obsahovat. Některá jídla vypadala fenomenálně.

Documentary Now! (2015) (seriál)

Skvělý mockumentary počin. Třetí série a díl "Waiting for the artist" s Cate Blanchett je výborný. Marina Abramović je velice speciální umělkyně ;-).

Zázraky sluneční soustavy (2010) (seriál)

Pro mě srdcová záležitost. Tenhle dokument krásně přibližuje naší sluneční soustavu. Nádhera!!!

Ryba jménem Wanda (1988)

Tak tuhle komedii miluju. Souhlas s momentem Kleopatra. Je to skvělá partička ha*zlíků s různými úchylkami. Vždycky se na tenhle film podívám ráda, i když už ho mám lehce okoukaný :-).