Dech života (1987)

Timothy Dalton 007 na scénu a já jsem ohromen.

Delta Force (1986)

Chuck Norris a Lee Marvin jedou do akce natrhnout teroristům prdel + památná hudba od Alana Silvestriho.

Delta Force 2: Kolumbijská spojka (1990)

Po dokonalé jedničce, přišel skvělý druhý díl, ve kterém si Chuck došlápne na Draga. Další z památných akčních pecek alá VHS. Vždycky se mi vybaví trénink vojáků, kteří létají vzduchem, protože někdo naštval Norrise :-)

Demolition Man (1993)

"JE TI ZIMA NEBO SE MĚ BOJÍŠ?" ... "A TÍM KONČÍM S MUŠLEMA!" :-) :-) :-)

Deník mrtvých (2007)

Opět jsem měl o zábavu postaráno + nová technika. Jo, proč ne? Dalo to jiný náboj.

Den mrtvých (1985)

Zombie se zbytkem inteligence + vojenská základna :-)

Den nezávislosti (1996)

Abych se přiznal po prvním zhlédnutí jsem měl smíšené pocity a čekal něco víc a úplně jiného. Když jsem tomu dal ale po letech znova šanci a věděl do čeho jdu, změnil jsem názor a dnes tenhle počin považuji za skvělé dílo. Samozřejmě nechybí v něm patriotismus a že vlastně celý svět je jakože jenom USA apod. Má to super efekty, akci a povedené hlášky. Will Smith jednoho ufouňáka natankuje a přivítá ho na zemi :-) Jeff Goldblum je taktéž parádní. Bill Pullman jako prezident :-) Randy Quaid se taktéž zapíše do dějin :-) Nakonec to je to pravé ořechové :-)

Den nezávislosti: Nový útok (2016)

Nasranost a totální zklamání. Z kina jsem odcházel nesvůj. Efekty bomba ale co ten příběh? Místy z toho dělali totální dementní komedii, ale ne takovou jak bylo zdrávo z prvního dílu. Opět tomu dám časem šanci, ale....

Dětská hra (1988)

Kultovka + Srdcovka! Chuckie Brad Dourif, který efektivně zabíjí ale i hláškuje :-) Horor, po kterém jsem měl strach, že mě někdy moje vlastní hračky sejmou :-D Chris Sarandon perfektní! Není co více dodat.