Hořký měsíc (1992)

Roman Polanski opět v plné palbě. Film je strhující a ihned vás vtáhne. Konec jsem opravdu nečekal.

Hotel Artemis (2018)

Jsem trošku zklamaný, čekal jsem více akce. Jinak nápad dobrý. U pár momentů jsem se i zasmál :-)

How It Ends (2018)

Normálka - lepší jednohubka. Forest nemá Thea rád, protože je s jeho dcerou Samanthou. Dává mu to už od první vteřiny najevo. Pak něco vypukne, nejde všude proud ani telefony a Whitaker s Jamesem se rozhodnou jet pro Samanthu, protože neví, jestli je v pořádku. Cesta je nebezpečná, potěší klišé v novém obalu, které znáte z jiných filmu + konec s pěkným efektem. Potěšilo a neurazilo. Spokojenost.

Hráči (2003)

Zajímavá podívaná, pro mě jednohubka, které jsem dal šanci, kvůli jednomu člověku.

Hrůzná noc 2 (1988)

Velký propad, co se kvality týče! Hlavní pozitivum filmu jsou herci z prvního dílu a sexy hlavní záporačka Julie Carmen. Jinak totální zklamání! Tommyho Lee Wallaceho miluji kvůli TO (1990), ale tady toto.... :-(

Hrůzné sny (1989)

Když vezmu v potaz, že některé hororové série vymyslí podobné a někdy ještě horší návraty, tak toto pendluje někde mezi nimi.

Hřbitov domácích zvířátek 2 (1992)

Mary Lambert zvládla i druhý díl, který měl o proti prvnímu dílu více černého humoru. Clancy Brown všechno zabil a to v dobrém slova smyslu. Jeho výkon nadzvedává nahoru! Taktéž moje srdcovečka!

Hříšný tanec (1987)

A KDO MĚ TAK POHLADÍ PODPAŽÍ, ABYCH SE NEPOCHCAL? :-) Ne, je to klasika, romantika s nádhernou hudbou a taneční choreografií. Jennifer Grey a Patrick Swayze jsou úžasní! :-)

Hříšný tanec 2 (2004)

Nechytlo mě to tak jako krásný první díl. Potěší Patrick Swayze, ale už jen jako host.