Reklama
Reklama
ČSFD.cz
Hledat
Podrobné vyhledávání
Můj účet
Ovládací panel
Přihlášení
Registrace
Zapomenuté heslo
Přidat film
Přidat tvůrce
Novinky
Televize
Kino
VOD
Žebříčky
Blu-ray
DVD
Žánry
NEW
Ocenění
Uživatelé
Diskuze
Shop
další
Novinky
Televize
Kino
VOD
Žebříčky
Blu-ray
DVD
Žánry
NEW
Ocenění
Uživatelé
Diskuze
Shop
17 fanoušků
/ 11 bodů
nejtak
David Nejtek
Praha, Hlavní město Praha, Česko
Jedi alá Uhříněves
Nejsledovanější
žánry
žánry
/
typy
typy
/
původy
původy
Akční
Komedie
Animovaný
Drama
Dobrodružný
film
seriál
pořad
TV film
USA
Velká Británie
Německo
Česko
Francie
Přehled
O mně
Hodnocení
Recenze
Deníček
Oblíbené
Filmotéka
Zajímavosti
Obsahy
Biografie
další
Přehled
O mně
Hodnocení
Recenze
Deníček
Oblíbené
Filmotéka
Zajímavosti
Obsahy
Biografie
Filmy
Seriály
Pořady
Herci
Herečky
Režiséři
Skladatelé
Scenáristé
Spisovatelé
Kameramani
další
Filmy
Seriály
Pořady
Herci
Herečky
Režiséři
Skladatelé
Scenáristé
Spisovatelé
Kameramani
Oblíbené filmy
(10)
Trestná lavice
(2005)
Hitman
(2007)
Gladiátor
(2000)
Poslední samuraj
(2003)
Záchranáři
(2006)
Surfařka
(2011)
Navěky silný
(2008)
Mizerové II
(2003)
Zrození šampióna
(2009)
Hobit: Neočekávaná cesta
(2012)
Napsat zprávu
Přidat do oblíbených
Ovládací panel
11 bodů
Fanklub
(17)
Jokolo
EXpenza
Gwynbleid
Zuzanka.R
bk81
WildevilCZ
Narcis
blechy
Roxie96
Dánek
DViLumbar_E
J.Bourne
jablko9
camper
Drink4Fun
annie8191
ordeal11
Časové pásmo bylo změněno