Příběh služebnice - Neznámé číslo (2019) (epizoda)

Další unylý díl tradičně zakončený vzpurným kukučem do kamery, ze kterého opět nic nebude. Služebnice se už od svého začátku plácá na místě a zjevně ještě nějakou dobu bude. Škoda toho potenciálu.

Odpočívej v pokoji - Pokoj (2001) (epizoda)

Zajímalo by mě který jantar psal popisek... manželce nebylo šestapadesát, ale po dobu padesáti šesti let byli svoji.

Živí mrtví - Příští svět (2015) (epizoda)

Pat a Mat shání zásoby. WD už pomalu, ale jistě ztrácí šťávu a jako zvraty slouží logiku postrádající nesmysly.

To je vražda, napsala (1984) (seriál)

Kam bába Smrt přijede, tam se umírá. Kdyby raději seděla doma...

Karavan smrti (2018)

Proč na to vůbec koukat? Stačí přečíst zdejší obsah... zdroj: TV Prima? Asi nám všecho vypsali, abychom nemuseli ztrácet čas u televize. Zajímavá strategie...

Hra o trůny - Poslední ze Starků (2019) (epizoda)

Přiznám se, že tohle už nechápu. Minulý díl byl místy hloupý a určitou kritiku si zasloužil, ale máchat 4. v modrých číslech? To fakt ne... jako by někteří nedokázali kousnout, že se nám to vyvíjí jiank, než si vysnili.

Strážmistr Topinka (2019) (seriál)

Už jen to, že autorům ani nestálo za to zjistit si, že policajt v hodnosti strážmistr vůbec na ulici neslouží (jde o hodnost, co má polda na škole) vypovídá o tom, jak velká ko*otina tohle bude. Nebylo by však fér hodnotit, vždy jsem vydržel jen pár minut, takže ponechám bez... ale útržky téhle lambády sahají i po odpadu.

Hra o trůny - Rytíř Sedmi království (2019) (epizoda)

Parádní atmosféra a poslední klid před bouří, kterého se v rámci seriálu dočkáme. Tlučhuba, ultimatní kinematografický pozér a rádoby horový znalec (pevně doufám, že jde jen o nadsázku) Psychor si může mlet co chce... chtěl bych mít tolik času na sledování "odpadní" tvorby jako on :).

Nepohádky - Chapter 10: Forgiveness (2019) (epizoda)

Nepohádka o tom, jak scénáriatická bezradnost dosáhla vrcholu. Díl, kde nejsou naprosto dementní dvě scény, ale každá druhá.

Nepohádky - Chapter 8: Truth (2018) (epizoda)

Pár dobrých momentů v doprovodu pitomých a nelogických zvratů... to se dá bohužel říci prakticky o celém seriálu.