WWE Monday Night RAW (1993) (pořad)

ten člověk tady co vyzdvihuje randyho ortona, mam dotaz. Videl jsi nejake zapasy po roce 2000? Protože jinak bys nepsal randyho ale někoho jineho, ne že by byl orton nějaky slaby to ne, je docela slušny wrestler, no ostatně je vlasně ještě z té staré dobre ery. No prostě mi je jen líto těch, kteří ted fandí kofole kingstonovi, protože nepoznaji to prave orechove. Attitude era!!!

WWE SmackDown LIVE! (1999) (pořad)

Jo tak to je serial mého mládí. ročníky 2000-2002 jsou pro mne maximum kvality a atraktivity. Dnešní šou je už o hovně kromě starých znamych jmen, ale jinak nova generace je na hovno, asi tam budu musem vletět. A ještě poznamka tady pro ty frajery co maj csfd.cz na starost. David Arquette NIKDY "nehrál" ve smackdownu, akorat zkur*il WCW svym debi*ním filmem. No ale smackdown je WWF resp. WWE takže toho troubu vymažte. Jako zaryteho fandu mě to uráží. KANE forever

Zlaté oko (1995)

Kromě Moorovek, které odítám vidět, nejlepší Bond ze všech i s Connerym. Myslím film, ne představitele Bonda. Děj vas vcucne do sebe, super kamera, bondgirl je pěkná krasotinka.Cetl sem výtky k hudbě, nechapu, protože k tomu rusku mi přišla hodně trefná. Myslím, že Brosnan vděčí Campbelloví za raketový nástup v nové roli. Za hořící vlak 5*