Sherlock (2010) (seriál)

Bohužel strašně moc faktických chyb, značné množství filleru a účelově se vyvíjející postavy. Pro detektivku zakládající se na dedukci a inteligenci by si autor měl rozhodně udělat větší průzkum co a jak funguje. :/

Samotáři (2000)

Tenhle film jsem viděl už poněkolikáte a tentokrát s větším odstupem. Přeci jen, jsem o 17 let starší a musím říct, že odráží velice zvláštním způsob povahu lidí a asi zvlášť nás, Čechů, v mé generaci. Ne, není to nostalgie, tohle je na 5* a je to jeden z nejlepších filmů posledních 20ti let co v našich končinách vznikl. K tomu naprosto hvězdné obsazení v té době ne tak hvězdných herců...

Harley Davidson a Marlboro Man (1991)

Ano, je to Béčko. Skvělý soundtrack a naprosto úžasná atmosféra z tohohle Béčka udělala film, na který se koukám několikrát do roka. Jde o to nasát atmosféru. Ten film je něčím zvláštní. Zkuste si pak stáhnout soundtrack. Najednou máte chuť podívat se znovu. Myslím, že je tam silnější podtext než si kdo myslí. Možná i sen chlapů být jako Micky nebo Don. A hlavně je to nadčasový. Tak bacha, "Jdou sem a hodně utrácej!".

Stranger Things (2016) (seriál) odpad!

Za první dva díly cca 15min děje, jinak filler, nuda, filler filler, nuda, filler at rapný "romantický" příběh který kýčovitostí nezná mezí... Opravdu odpad. Po dvou dílech už nemám sílu na třetí.