Babylon (2022)

Díky tomu vyústění, je na místě vidět ještě jednou. Ale pokud by se víc stříhalo, nejenom ještě jednou.

Černé na bílém koni (2022)

Tak trochu pokus o Ritchieho (ale vidět i další vlivy) po slovensky.  Bohužel potenciál nevyužitý na maximum pak dává hodnocení slabší trojky.  Jednotlivé roviny nejsou dostatečně dramatické. Ale za shlédnutí stojí.

Kompromat (2022)

Takový ten film pro nudné odpoledne, kdy nad některými momenty je dobré raději nepřemýšlet.

Král Tulsy (2022) (seriál)

Na zimní nedělní odpoledne dobrý, ale některé dialogy jsou jako z Knoflíkové války. Jenom místo praků a šutrů mají kluci kolty.

Nabídka (2022) (seriál)

Neskutečně pohodový seriál, který má začátek, prostředek i konec. Super.

Na západní frontě klid (2022)

Pokud jste nikdy nečetli Remarqua, neviděli předchozí adaptace, historie vás nezajímá a nemáte problémy se sedacím svalem, tak si to celkem užijete.

Polosvět - Polosvět veksláků (2022) (epizoda)

Zdá se, že je tady pořád strach otevřít tu skříň s kostlivcem dokořán. Slováci to udělali ve svých seriálech o jejich mafii daleko lépe.

Případy 1. oddělení - Podnájemníci (2022) (epizoda)

Na všech sériích je vidět profesionální kriminalistickou realitu. Žádné blbé oddělení se třemi policajty a doktorem, kteří řeší brutální vraždy.

Rod Draka - Nezvedený princ (2022) (epizoda)

Kde že jsou ty staré dobré Trůny? Zatím to vypadá, že nás chtějí.tvůrci do desáté epizody duchaplnými moudry ukecat k smrti...

Sisu (2022)

Tarantinovsky krvavé, se zábavnou mírou nadsázky.  Příjemně překvapilo.