• Romantický

Letní kemp (2021)

No docela nuda, ale sem tam pekne pisnicky.

Bridgertonovi (2020) (seriál)

Kdyz pominu to silene multi kulti, ktere netusim, jak moc se mohlo zakladat na pravde, tak je to fajn oddechovka spis pro holky zasazena do krasneho historickeho prostredi. Takova superdrbna v minulosti bez pocitacu. Urco se tesim na dalsi radu.

Učitelka (2016)

Sem tam trochu nudne a tahle,ale jinak je to zajimave podivani. Hlavne se cloveku stale otvira kudla v kapse z te priserne osoby a jaka hrozna bezmoc vladla.

Vlastníci (2019)

Ja myslim, ze je film povedeny a verim, ze se inspiruje skutecnymi schuzemi. Ramba byla naprosto excelentni. Vsechny postavy maji svou roli cloveka, ktery se snad v kazdem baraku vyskytuje a nekoho takoveho kazdy zna, proto je to tak uveritelne. Akorat jsem nepochopila, proc ta Japonka na wc brecela a co si pak rikali s manzelem v posteli na konci.

Štěstí je krásná věc (2020)

Na to jak zboznuju Hrebickovou a vubec tam byli super herci, tak to byla zabita nudna kravina. A ta zrzava flundra byla nechutne otravna, fuj.

Bourák (2020)

Paneboze, to byla zas jendou bizarni blbost...Trojana miluju, ale tohle byla desna kokotina...Jen ten Machacek zahral magora opravdu excelentne a pisnicky spolu s retro stylem byly fajne.

Chlap na střídačku (2020)

Sice super herci, ale film je fakt kravina na entou. Nestacila jsem kazdou minutou vic a vic zirat, jaka blbost to je.

Úžasný svět čokolády (2019) (seriál)

Konecne dokument, na kterem opravdu visim ocima a vsechny informace me hodne zajimaji a fascinuji :) kez by bylo vic a vic dilu :D

Časové pásmo bylo změněno