• Romantický

Zkrocení zlé ženy (2022)

Celkem uřvané,ale jinak v pohodě oddechovka s pěknými hlavními hrdiny a krásnou přírodou.

Fantastická zvířata: Brumbálova tajemství (2022)

Ja porad nevim, jako je to hezke, ma to úžasné efekty, bezva herci, ALE...to ale mi tam porad sviti...nechyta me to za srdce, nemam potrebu si tu serii pravidelne poustet...v tomto dile byl hrozny zacatek, to nemam rada...a preobsazeni Grindelwalda mohli taky nejak zakomponovat do deje a ne ze se jako nic nestalo...taky bych ubrala cas, protoze mi porad prijde,ze pul filmu se nic nedeje, pak vyskoci bomba scéna a zase se nic nedeje...tak ja nevim proste, takze prumer :D

Nenasytná (2018) (seriál)

Jako jooo, shlédla jsem to cele a byla to celkem sranda. Lehce mrazive,dost strelene a ujete.

Co děláme v temnotách (2019) (seriál)

Asi jsem videla neco jineho nez vsichni ostatni. chvilku me to bavilo, ale je to tak debilni a ujete, ze jsem jen zvedala oboci v udivu, jaka fraska to je. A efekty jsou uveritelne asi jako v divadle.

Než jsem tě poznala (2016)

I ve srovnani s knihou je film povedeny. Samozrejme se do nej vse nemohlo vejit, takze tvurci se zamerili na dve hlavni postavy a ostatni vztahove a rodinne problemy se jen sem tam mihly zkracene v pozadi a spise byly vynechane. Nicmene herci jsou skveli, jak Emilka tak Samik se uzasne zhostili svych roli, pribeh je dojemny a realie krasne na pohled.

Free Guy: Hra na hrdinu (2021)

Super, originální, rychle to ubíhalo, fajn herci, skvělé efekty a zajímavý příběh.

Všechny velké a malé bytosti (2020) (seriál)

Ac uz nic se zviratky nesleduji, protoze u vseho rvu, nekolik knih od Herriota jsem precetla a moc se mi libily, takze po zjisteni, ze je novy serial v tv, jsem se do nej musela pustit. A je naprosto naaaaadherny. Toto slovo mi k tomu staci :D.

Sabrinina děsivá dobrodružství (2018) (seriál)

Nas to teda nezaujalo. Puvodni komedii jsme meli radi,tak jsme rozkoukali tohle a vizualne hezke, ale jinak celkem nuda a pulku jsem nechapala, tak jsme se na to vybodli asi po ctvrtem dilu. EDIT Na serial jsem behem roku myslela a pak jsem se rozhodla, ze kvuli tomu krasnemu vizualu ho zkusim pustit znova a to schvalne behem podzimu,kdy jsem byla naladena na halloween. A tentokrat to klaplo a bavilo me to, takze pridavam hvezdy a chvalim. Ta atmoska je fakt bezva, jen musim hold davat pozor, at vse chapu. Jen u toho Salema je skoda, ze nemluvi a je hodne v pozadi.

Láska přes okno (2022)

No nevim, celou dobu jsem cekala na nejakou poitnu. Moc me to nebavilo, nevtahlo do deje a cele to bylo nejake divne. A ten dabing celkem podelal pointu, kdyz Ares te holce rikal Bruja, nadabovali to jako hysterka a pak najednou to byla carodejnice, protože uz to zapadlo do deje...