Drahý strýčku Hitlere (2010)

Krásný a fascinující příběh o muži, kterého lidi milovali zbožňovali a psali mu srdečně dopisy, ať je dobije svým vojskem a obsadí je a vyhubí židy, kteří o velikonocích lovili křesťany a zabíjeli je. Zase trochu jiný pohled z jiné strany, sem přesvědčen že dokument netočil žid .. Je dobré se podívat a zamyslet nad historií okolo 2. světové války a trochu popřemýšlet, ne jen hltat jednu stranu ("ždovské dokumenty s osobitým Goldsteinbergovým rukopisem") ale trochu pochopit obě strany a nebránit se lehce kontroverzním názorům, vždyť přeci nikdy není, nebylo, ani nebude čisté dobro a čisté zlo, vždy je v tom pár mystifikacích, manipulacích a veřejné prezentace pomocí medií, aby lidi věřili jen v jedno a v dobru a zlu měli jasný názor bez dalších otázek, což je pro moderní svět dost špatné.

Duchové Třetí říše (2012) (TV film)

Divná propaganda, samá lítost a brek a lži. Podle mě to točil žid, aby se syn významného oficíra za nacismu dal k judaismu a odešel do Izraeli, je minimálně hnus !!!

Dvanáct rozhněvaných mužů (1957)

Tak tohle mi sedlo jak víko na hajzl. Absolutně inteligentní film s o to lepším dějem! Henry Fonda je kabrňák, tento film sice neměl finanční úspěchy a ani Henrymu nezaplatili za jeho roli ale i tak je to divácké potěšení. Co mi nejde do hlavy je to že to člověka od první minuty až do konce strašně baví a jen hltá dialogy herců a přitom je to vše natáčený jen v jediný místnosti se stolem a dvanácti židlemi. Soudní porota o dvanácti lidech se zabývá vraždou a v Americe musí být finální rozhodnutí poroty 12:0 a když na začátku všichni říkají vinen a jediný Henry Fonda nevinen, začíná plejáda hereckých výkonů a se super scénářem. Češi se mohli i kochat hereckým obsazením Jiřího/George Voskovce, který si také zahrál porotce. Skvěle ztvárněného nerváka zahrál Lee J. Cobb a před jeho hereckým výkonem klobouk dolů Pánové ! Já mu to věřil ! Plný počet je jasný jak facka !!! 90%

EZO.TV (2009) (pořad)

Za morenu Jolandu

Fahrenheit 9/11 (2004)

Na začátku jsem byl z toho na větvi dejme tomu že v roce 2008 mě to uchvátilo, lehce ovlivnilo no však v té době bych dal asi 5*, akorát že vzhledem k tomu že jsem od té doby přečetl dost publikací knih a shlédnul několik dokumentů, tak jsem musel tohle dát v hodnocení níž už jen kvůli pozměnění faktů. Dokument působí hodně protibushovsky .. Michael Moore si asi léčí komplex a jeho levičácký postoj je značně vidět, podle mě je to hodně propaganda a předvolební kampaň proti Bushovi. Ale za zmínku stojí určitě to že tohle byl schůdek k tomu abych se o to začal zajímat, takže proto dávám 3* .

Foo Fighters: Back and Forth (2011)

Dozvěděl sem se mnoho věcí i o Nirváně, které jsem ani netušil a jako fanoušek Kurta Cobaina se za to stydím. Tento dokument je opravdu výborný, skvělá atmosféra, pohled do nahrávacích studiích a koncertních hal . Dave Grohl je opravdu talentovaný muzikant od Bubeníka z Nirvány po kytaristu a zpěváka kapely FOO FIGHTERS.

Forrest Gump (1994)

Dobře přiznávám tento film je chloubou kinematografie a Tom Hanks si roli náramně užíval ! Dějově pěkný film pro všechny generace a typy lidí. Svévolný koncept, hravost se scénářem, bohatý příběh to je to čím se tento film prezentuje a to já rád ! To že je Robert Zemeckis kvalitní režizér o tom žádná ale furt je Gump o něco horší než jeho Back to the Future !!

Fotři jsou lotři (2010) odpad!

Pardon ale opravdu mě mrzí co udělali z mí oblíbený komedie to je hnus. Fotr je lotr a Jeho fotr to je lotr je prostě paráda ale tohle je stupidita, nechutná fraška trapných novo-amerických gagů pro totálně vypatláný publikum ... dávám odpad už jen z důvodu že jsem se nedovedl na tuhle močku dokoukat ... Protože když si pustím komedii a po 45 minutách není nic vtipného a jen se stydím za to co vidím . musel jsem to vypnout . Doufám že scénáristé tohoto snímku jsou už na pracovním úřadě a shánějí nové zaměstnání !!! 0%

Frajeři ve Vegas (2013)

Obyčejnější komedie, kterou samotní herci vynesli na vrchol !!! 80% Michael Douglas, Robert De Niro, Morgan Freeman, Kevin Kline

Gauneři (1992)

Úžasný začátek Tarantinovi kariéry, tento film se kvalitně hodně přibližuje Pulp Fiction. Naprosto suprové herecké obsazení, skvěle ukončený děj s o to lepším scénářem .. kvalitní dialogy jednotlivých herců tomu dodávájí Quentinův říz. Byl sem sním spokojen a určitě není naposled viděn ... 100%