• Krátkometrážní

Krásky (1981)

Možná by to fungovalo, kdyby to nerežíroval Crichton. Senzacechtivé a přetažené. Konec je napínavý. Film zestárl (max.50%)

Nevhodná práce pro ženu (1981)

Sugestivně, ale příliš výpustkovitě natočeno, takže divák toho moc nerozezná.

Radio On (1979)

Muž jede z Londýna do Bristolu vyšetřit bratrovu sebevraždu. Po cestě narazí na divné osoby, zejména na Němku Ingrid, která hledá zmizelou dceru Alici....Černobílá temná, zoufalá a nudná Británie počátku Thatcherovské éry....Film doprovází řada písniček.(70%)

El Greco (1966)

Životopisný (líbivý) film své doby pro universální publikum....Film zestárl.(max.50%)

Iris (2001) (TV film)

Průměrný snímek trochu oživený retrospektivami důležitých událostí v životě ženy.....Nic moc.

Caxambu (1967)

režie W. Lee Wilder....Zloději přepadnou letadlo s diamanty a po pádu letadla v džungli Caxambu musí čelit smrtelnému ohrožení ze strany amazonských lovců lebek......Schématický dobrodružný film.

Fluchtpunkt Berlin (1984)

V tomto enigmatickém thrilleru je Susannah uprostřed noci vyvedena z bytu na policii a vyslýchána, proč byla v místě patřícímu známému kriminálníkovi. Co policie neví je, že Susannah je nějak zapletena do smrti ženy a že se spojila  se sestrou v Berlíně.

Schachnovelle (1960)

Jindy suverénní Jürgens jako uprchlík je divný, film velmi zestárl.(50%)

Miyoko Asagaya kibun (2009)

Umělec kreslcí mangy žije ve skromném bytě v oblasti Tokia Asagaya, během začátku 70.et, kde našel inspiraci od své modelky a senzuální milenky Miyoko. Nic nebylo mimo jeho představivost, nic nebylo příliš senzuálního....Filmem s nádechem do soft porna probleskuje i jeho tvorba.