Cesta (2009)

Kdybych nečetl knihu asi bych dal hvězdy čtyři.Oproti knize dost utahané, ale i tak stále emotivní.Každopádně vcelku obstojná adaptace.

Fotři jsou lotři (2010)

Nebyla to vyloženě špatná komedie, akorát postrádala trošku té originality.Gaylord Focker už tady byl a stálé opakování a skloňování tohoto jména mě lezlo na nervy.Celý děj byl dost zmatený a ubíral se takovým neurčitým směrem.Vsadím se, že za pár dní si z toho filmu nebudu pamatovat zhola nic.

Světová invaze (2011)

Po dlouhé době scífko, které mě hodně bavilo. I když děj je poněkud plytký, obsahuje klišé nad klišé, ale pokud se přes toto přenesete dá se na to docela dobře koukat. Dále bych měl výhrady ke kameře, která na mě působila dost zmateným dojmem a rychlé střihy to ještě umocňovaly. Nicméně celkově se mě to líbilo.

Rozsudek smrti (2007)

Výborný herecký výkon Kevina Bacona, fakt jsem mu tu roli drsňáka žral a potkat ho v jeho nelepším rozpoložení někde v průchodu bych fakt nechtěl. Každopádně film měl rychlý spád, nenechal mě ani na chvilku vydechnout. Pochvalu si také zaslouží výborná hudba, která dokonale podkresluje celý děj.

Ctihodný občan (2009)

Tak mě tento film chytil hned od začátku. Dost možná to bylo tím, že mám rodinu, tudíž jsem chápal chování G. Buttlera. Povedená byla i výměna rolí, kdy se z vyloženě kladné postavy stane hlavní záporák. Jedinou výtku bych měl u konce, který na mě působil trošku nedomyšleně, ale na druhou stranu reflektoval průběh děje. Celkově řadím film k mým oblíbeným a rád si ho pustím znovu.