Bear a let nad Everestem (2007)

Bear Grylls - chlapík, co když ho hodíte do Amazonky, tak tam sežere piraně a opíchá krokodýla. V Africe si vyždímá sloní trus k pití a poobědvá s lidožrouty. A u protinožců chodí po hlavě a vyspí se u klokana v kapse...Tentokrát se ovšem rozhodl, plivnout na Mount Everest shora, co by čmeláčí muž. Prý také zakládá síť rychlého občerstvení ,, A La Bear Grylls,,. Mám ho rád kluka jednoho. http://www.beargrylls.cz/worstcase.php

Beowulf: Návrat do Shieldlandu (2016) (seriál) odpad!

To fakt ne. Co dělali černoši a Arabská kovářka ve Skandinávii v pátém století bych v rámci multikulturalismu jistě omluvil. Trocha feminismu jistě taky neuškodí. I to, že Viking který se maluje musí být jednoznačně LGBT, bych pochopil.. Ale že se autor pokusí i vykrást úvodní znělku ,,Hry o trůny,, a kulisy a momentky od ,, Pána prstenů,, je fakt vážně moc. Zdá se mi, vlastně ani moc nezdá, že si tupý autor včetně režiséra cosi cucají z prstu.

Bez dechu (2011)

V půli filmu, jsem požádal souseda v kině, aby mně kopnul do bránice. Povedlo se, konečně jsem mohl na film zírat opravdu bez dechu.

Big River Man (2009)

Nejprve jsem myslel, že ten chlapík bude sjíždět Amazonku. Zřejmě kánoe, nebo kajak, říkal jsem si. Pak jsem zjistil, že to chce plavat....A plavat to chce člověk přes 50sát, co vypadá jak Otesánek po obědě a chlastá jak já a duha. Člověk, co ho baví jezdit ožralej a prohrávat prachy, co by ,,gembler,,... A kurňa proč né, proč se navzájem nepoplácat po zádech se zubatou, proč se nevystřelit do 4 dimenze, proč se nedotknout toho co je mimo náš život. Proč ? Proč né ! Život je o žití, né o kariéře, nebo stereotypním přežívíní. Život není o hrabání, syslení a zlodějnách. To v pohodě zvládnou i hraboš, sysel a straka. On ho žije. Komu se to líbilo doporučuju http://www.csfd.cz/film/201875-118-dni-v-zajati-ladu/. Jo a díky Dragoni.:-)

Bílý tesák (1991)

Na bílého tesáka se mi nedávno vrhal můj dentista.

Bitva o Hill 60 (2010)

Copak o to film není špatný, co se mi ale zajídalo je ,,Válečný zákoník práce,,. Špinavé, mokré a hlučné prostředí, neplacené přesčasy a velké množství pracovních úrazů. Dokonce mluvili o tom, že tam byla nějaká fronta. Co na to krucinál odbory ??? Myslím, že válka by se měla vést pouze Po-Pá od 8:00 do 16:00 s pauzou na oběd a v kancelářském prostředí, samozřejmě bez front.

Blood and Bone (2009)

Bijecky to není zas až tak špatné, ale měl jsem velký problém s vyladěním barev u televize. Ona se ta pleťová barva na těch 536 afroameričanů ( roziměj černý ) a dva asioameričany ( rozuměj žlutý ) blbě ladí. Sice se tam mihli dva evropoameričané( rozuměj bílý ), jenže ti dostali tak rychle na budku a byli tak od krve, že než jsem to stihl vyladit, už byli rudý ( rozuměj amerikoameričané ).

Bod zlomu (2015)

Adrenalin je super věc, je vidět, že ho potřebujeme i když není fyzicky zapotřebí. Ale páchat kvůli němu jednoznačnou sebevraždu, je diskutabilní. Ta šance by měla být alespoň větší nebo rovna 50/50 a měla by mít smysl. A zabíjet u toho drobné broučky ( bezvýznamné placené zaměstnance, kteří se snaží uživit rodinu ), mně smysl nedává. naopak mi dávalo smysl ta harmonie a sounáležitost s přírodou, kterou když nedodržíme, tak dopadneme jako dinosauři. Takže morálně +-, herecky, to ujde, ale žádný zázrak. Filmařsky slušné a adrenalínově skvělé.

Boj o Jeruzalém (2006)

Myslím, že za svojí neuvěřitelnou statečnost a obětavost si Židé svůj státeček zaslouží. Zasloužíme si ho i my?