• Thriller

To se mi snad zdá (2023)

Nadšené ohlasy tohoto filmu rozhodně nesdílím. Film mě vysloveně nebavil, bohužel i klasicky přehrávající Cage.

Bastard (2023)

Silný film a opět skvělý Mikkelsen!

Target (2023)

Mladá pracující slečna nemá moc peněz nazbyt, a tak si koupí použitou pračku přes "Bazoš". Bohužel ale natrefí na podvodníka, psychopata, vraha a hackera v jedné osobě. Když ona slečna najde podvodníka na netu pod jinými inzeráty, tak napíše varovný komentář. Podvodníkovi se to nelíbí a několikrát jí požádá o smazání příspěvku. Bohužel konverzace vygraduje do situace, kdy jí podvodník díky hackerským zkušenostem udělá ze života hotové peklo.

Castaways (2023) odpad!

Pokud tohle má být thriller kvůli posledním 3 minutám, tak potom je Modrá laguna (1980) krutý psychothriller. Zde opravdu lituji promarněného času sledováním dvou lesbiček, které po celou dobu filmu pijí kokos a koupou se v moři. No tvl!!!

Nesmrtelní (2023)

Geniální debilita, která není podívanou pro každého smrtelníka.

A Creature Was Stirring (2023)

Co tohleto bylo zase za psychárnu? 😁 Sice na konci se něco málo objasní, ale i kdyby ne, tak by se vlastně nic nestalo.

Creepshow - Episode 5 (2023) (epizoda)

1) Něco zahrabaného, něco modrého 16%  2) Čmáranice 51% (poslední malba byla velmi dobrý twist, to jsem nečekal a za to body navíc)

Creepshow - Episode 4 (2023) (epizoda)

1) Seznamte se s rodinou Belaskových 44%  2) Cheat kód 13%