• Thriller

Baiohazado: Desuairando (2023)

Moc hezké zpracování, skvělá práce se zvukem, ale příběhová linie na ostrově Alcatraz moc nezaujala.

Mother, May I? (2022) odpad!

Neúprosná nuda! Jen kecací vztahová "trojice" ve dvou osobách, kde je snoubenec a jeho snoubenka, do které se místy převtělí matka snoubence. Nějaké napětí ale nečekejte, nic se neděje. Z tohoto námětu mohli udělat dobrý psycho horor ve stylu právě Hitchcockovského Psycha, škoda.

Zelenáč (2018) (seriál)

Na doporučení jsem se pustil do tohoto seriálu. První a druhá série nebyla nic extra, ale bavilo mě to a s aktéry jsem se rychle sžil. Bylo fajn pozorovat policejní práci a samotné vztahy mezi kolegy. Třetí série začala trochu vybočovat, ale stále se to dalo. Bohužel u čtvrté série končím u pátého dílu. Místo "normální" policejní práce již sledujeme policejní Avengers. Stala se z toho totální trapná fraška, kde se řeší duchy, zombie, atd. WTF?!

The Walking Dead: Dead City - Doma Smo (2023) (epizoda)

Za mě tohle byl nejlepší díl této série a rozhodně jeden z nejlepších dílů ze světa Walking Dead. Jde to i bez akce. Díl byl nabitý emocemi, které nabádá k zamyšlení rovnou u několika aktérů. Říkal jsem si, že tohle musel natočit úplně jiný režisér, a ano, Gandja Monteiro (E05, E06). Doufám, že mu svěří v dalších sériích více dílů. A ten konec, uff, už se těším na návrat starého Negana :))

The Flood (2023) odpad!

No nasmál jsem se dost. Tomuto říkám trolling diváka na vysoké úrovni :))

God Is a Bullet (2023)

Trailer klame tělem. Čekáte nadupaný akčňák, ale dostanete pozvolna se vyvíjející příběh podle skutečné události záchrany unesené dcery policisty gangem, který by lehce zapadnul do světa Šíleného Maxe. I když to nebyl nadupaný akčňák, tak mně to sedlo. Trochu jsem si připomněl filmy z osmdesátek s Charlesem Bronsonem a konec v Rambo stylu rozhodně neurazil. Maika Monroe zahrála svou roli velmi dobře a Jamie Foxx příjemně film doplnil, i když měl jen malou roli. Teď jsem zvědav, jak dopadne očekávaný Sound of Freedom, který se také zabývá únosy dětí. 70%

V pasti: Barcelona (2023)

bozka10 to napsal stručně a jasně, víc není třeba dodávat.

Příšerný příběh Dolores Roachové (2023) (seriál)

Velmi příjemná jednohubka s Dexterovským nádechem a rozumnou stopáží na díl. U prvních dvou dílu jsem si říkal, že někde došlo k chybě a rozhodně se o horor nejedná, ale počínaje třetím dílem už jsem pochopil. Každým dalším dílem začne přibývat mrtvých, jak na běžícím páse.

Biosphere (2022) odpad!

Tak tuhle zvrácenost opravdu mohla napsat a natočit jen ženská! Lidem fakt už jebe!

Do hajzlu! (2022)

Nejlepší toaletní film, jaký jsem kdy viděl, a to jsem viděl dva.