Člověk z ledu (1984)

Krásně laděný snímek, který na rozdíl od podobně stavěných filmů, skutečně přináší nějaký nový nápad.

Dao mu bi ji (2016)

Jsem rád, že se sračky netočí jen na západě...

Dcery prachu (1991)

Vynikající pohled na... ani to nedokážu přesně definovat - na všechno - na smysl života, hledání místa každého z nás, hledání toho kdo jsme, odkud jdeme a kam jdeme... "jak dlouho budeme" abych ocitoval Blade Runner. Velmi poeticky a citlivě natočený snímek o hrubém žití v nepříliš vlídných podmínkách - o osudech, které stejně vždy nesly nesou a nakonec zase ponesou ženy - jako feministu mě film velmi oslovil! --- a nakonec mi odpusťte, musím si trochu ulevit - do háje s těma tady co tak mizerně hodnotí filmy! jasně že vás film nudí, když je pro "vidomé" !!! a snad jste se práskli do holeně, když jste ve Varech zdrhali ze sálu a ostatním, včetně mě kazili zážitek!!! A taky do háje s Houdinim, jediný co ze sebe dokáže vymáčknout je, jaké ocenění film získal... to si snad najde i retardovaný pomeranč, ne?!?!?! Tak nenápaditou a otravnou identitu jsem už dlouho nepoznal - a to ho ještě musím potkávat v šalině!

Deset minut života (2005)

Vždy mne potěší, když spomaleně letící papír předhoní spomaleně letící kulku - Asi jen úvodní sekvence filmu, (která mimochodem vybízí chuť na úžasnou podívanou,) mi zabraňuje dát odpad! Tak strašně nevyužitý film jsem už dlouho neviděl - taková škoda - je to jako příšerné zpracovávání jinak docela zajímavých nápadů ve starém Star Treku.

Děsnej doják (2006) odpad!

Ani Eddie Griffin To Nezachránil!-(

Dobrodružství Philiberta, kapitána paniců (2011)

Velice by mě od přítomných "spolukomentátorů" zajímala ta "Francouzská kinematografie jak za starých dobrých časů" Nějaký konkrétní příklad neuvěřitelně prázdného příběhu bez kouska spádu, se třemi/čtyřmi fóry k pousmátí a nekonečně zbytečným natahaováním některých scén? Jednu * za překvapivou výpravu.

Donnie Darko (2001)

Galadriel to napsala i za mne... (dokonale se mohu s jejím komentářem ztotožnit)

Drtivý dopad (1998)

Díky Bohu za James Hornera (**) a jeho nevtíravé a zároveň podmanivé motivy... Jinak neuvěřitelně slabý výsledek, ve srovnání s jemu předcházející propagací!

Duch (1990)

TEN VLAK, JE MŮJ!!!