Holka na roztrhání (2002)

Pozerať v roku 2012 romantickú komédiu z roku 2002,to chce silné nervy vydržať celú minutáž.10 rokov ubere na hodnotení,hlavne tak ľahko predvídateľný dej a ten koniec,ach bože.

Bitevní loď (2012)

Iné,ako plné hodnotenie,sa odo mňa ani nedá čakať.

Mezi vlky (2011)

A pre toto sa bojím lietania.

Warrior (2011)

Tú jednu hviezdu som ubral kvôli T.Hardymu.Nemám ho rád,vypadá ako grázel.

Esmeralda (1997) (seriál)

Nepamatám si dej,ale predposledná čast bola dobrá

Pan Rosnička (2005)

Nemastný,neslaný Cage.Jeho tupé myšlienkové pochody.Divím sa,že aj američania sú schopný sebakritiky.Mc Donald patrí do koša a nie do brucha,predviedol Nicolas C.Strašná nuda kurnik.

Skrytá identita (2006)

Tento film nepotrestám mojím komentárom.Určite by som to nevystihol správne.A viem iba kritizovať.91%

Sedm životů (2008)

Tento snímok,zo všetkých filmov čo som kedy videl,mi najviac pripomína 21 gramov.Aj keď dej je o niečom úplne inom.Aspoň ja mám taký pocit.Budem jediný,čo si to myslí,ale budiž.Koniec ma dojal,ale rovnú polovicu filmu som mal pustenú iba na pozadí monitora.Poviem to takto:Nuda.Veľmi rozťahané a nezáživné.Až na ten koniec,ako vravím.Will sa snažil,ale tento film by sám nikdy neutiahol.

Dostaňte agenta Smarta (2008)

Dám 4 moje mesačné výplaty za stretnutie s Anne.Nevadí auto si kúpim o rok.Takže smer Los Angeles.A dúfam že bude mať dlhé vlasy.Film nič moc,taká malá hovadinka-možu púšťať deťom na JoJ-ke ráno o šiestej.