Tokarev (2014) odpad!

jsem si chtěl tady něco přečíst v úvodu o filmu a co to kurva je, proč je úvodu celý děj až do konce? Tak na tohle já seru a už to vidět nechci :D dík

Volejte Saulovi (2015) (seriál)

Každý díl zaujme něčím novým, baví mě to stejně jako BB. Má to prostě duši. Better Call Soul.

Spálit na prach (2017)

Nekomu to asi sedne, me ale moc ne. Dej a chovani postav je hrozne okoukanej z podobnych filmu, cele to na me pusobilo az moc nalinkovane a predvidatelne do posledniho detailu a cely dojem z filmu kazil opravdu priserny anglicky dabing, kde slo slyset, ze to opravdu ctou nekde od stolu. Po filmu jsem si dal par scenek znova s originalnim znenim a bylo to trochu lepsi, ale zase ta francouzstina, tu nemusim. Ach jo. Viz treba porovnani “Drz hubu” je ceskej Kentan z Montarzi naprosto neprekonatelnej. Ale to uz odbocuju. Celkem 50% zaokrouhleno dolu na 2* a nejsem moc ferovej, ale nemuzu si pomoct.

Perníkový táta (2008) (seriál)

Neviděl jsem nic podobnýho. Různorodý děj, nekonečné nápady, postavy v jednu chvíli na facku, v další jim fandíte, pak vás naserou, nenávidíte a pak už jen zase na facku. Můj favorit je Hank, je to prostě správňák a takovýho šváru bych bral všemi deseti. Dobře zahraná postava Jesseho, ten kluk je všestranej, tam je přerod osobnosti každou chvíli. Walter je ukázkovej podivín, herec přesně pasuje na tuhle roli a je vidět, jak si jí užívá. A Skyler je píča a její ségra ještě větší. Jako celek dokonalost mezi seriály. Jo, zapomněl jsem na juniora, no, asi to mělo důvod, ale už nevím jakej.

Bushwick (2017)

Skvělej film, který si zaslouží o dost lepší hodnocení. Bautista jako smutnej a trochu nasranej méďa bavil. A tu hudbu si seženu, pecka !

Temné léto (2019) (seriál)

Jsem někde u 5. dílu, zatím asi takto: Napjatá atmosféra, sympatičtí i antipatičtí herci, sprintovací zombíci, ke kterým opravdu jen nepříješ a nepíchneš do hlavy, jak ve Walking Dead, musíš prostě zdrhat a ani to ti moc nepomůže, protože ty svině si tě pěkně nadběhnou nebo proskočí skrz plot, no prostě pecka survival. Co mi někdy vadí od uvěřitelnosti, když někdo umře jakýmkoliv způsobem, tak ihned po probuzení má zakrvácenou pusu, jinak nic moc. To se asi leknou, že jsou mrtví a kousnou se do rtu? A celkově maskéři si moc nevyhráli (a nebo možná jo, ale člověk si toho nestihne všimnout). TWD v tomto jediném bodu vede. Nejsou potřeba hordy, (na ně se ale těším, až to příjde, tak to bude masakr) zatím jeden, dva zombíci najednou umí tu akci i tak pěkně rozjet. 85% za pěkné překvapení při brouzdání netflixem.

Milosrdenství džungle (2018)

Bylo to hezký, ale něco mi tam prostě chybělo. Asi, že do této kultury moc nevidím..

Poldové v akci (2016) (seriál)

Docela švanda, já bych si chtěl taky v něčem takovém zahrát :D