Wipeout - Souboj národů (2011) (pořad) odpad!

Tak dneska mohu napsat svůj první komentář. Jelikož jsem sentimentální, chtěl jsem první názor napsat k něčemu velkému, k Titanicu třeba. Žel Bohu musím každou středu sledovat se svým malým bratrem tuto hrůzu a mám prostě nutkavý pocit vyjádřit se. Toto je TOTÁLNÍ ODPAD. Za toto proklínám Novu a hlavně režiséra, který vybíral účinkující. Těšil jsem se na adrenalin, na fandění své vlasti, ale už první večer mě absolutně zklamal. I v domově důchodců by se našli zapálenější a lepší reprezentani. Kvůli bráchovi musím každou středu sledovat neskutečné ponížení naší země. Víc než výkony, jestli se tomu dá tak říkat, mě štvou ty kecy moderátorů, kteří tu tragédii popisují jako úžasný úspěch. Jak ty vesměs neznáme celebrity krásně vypadají, krásně padají, krásně to kazí. Moderátoři nemají používat slova jako fantastické a fenomenální, když neví, co znamenají. Doufám, že Prima a její Aréna národů předvede něco lepšího (údajně celebrity podstoupily i kondiční testy).A poznámka na závěr, kdy už si všechny stanice přestanou hrát na kamarádství se Slovenskem (proti Slovákům nic nemám), když je jasné, že jim jde jen o víc peněz? Na závěr ještě smekám před Ondřejem Brzobohatým, který se jediný snažil.