Kobry a užovky (2015)

Konečně česky film za něhož se nemusíme stydět,K. Hádek to dáva skvěle s občanými výpadky akorat nechápu tolik vulgarit v rozvorch mezi "chytými lidmi" , soudtrac výborny.Při sledováni jsem si vzpoměl na "Americke nezavislé léto" co kdysi běželo na ČT2 podobné sqvěle bijaky tam běžely.

Hacker (2015)

Tak jsem chtěl vždyky vypadat, nabušeny blondák playboy a specialista na hacking,který je stejně uvěřitelny jako Steven Segal profestor biologie a majitel všech černych pasu v bojových umění.Celkem koukatelne bečko ,málo vyloženych technických nesmyslu otravuje ale 2:15 h a začátečni nuda a nekonečný konec filmu. Ps: celkem suprovní přestřelka u kanálu ani jsem ze začatku nevěděl že to děla M.Mann,krásna vzpominka na kultovní HEAT !

Brána temnoty (2015)

3/4 filmu uplně zmatena až aby jsme se nakonec dozvěděli legendu , neškodné lekačky pouze na efekt , atmosféra o hov*u, horror při ktrem mužete vybírat třeba vánočni dárky nezaujme a rušit vás nebude :-)

Hvozd (2015)

Ne uplně špatně podaná Irská mytologie která se utopí ve zmatečném v ději od pulky filmu.

Pravdivý příběh (2015)

Naprosto nefungujici drama ve vztahu postav a přiběhu , nic nečekate a taky nic přijde , jak píše Zeck "Diletansky pokus o psychologicke drama".

Dítě číslo 44 (2015)

Při sledovani jsem si několikrat položil otazku jestli to "hrdinovi" stojí zato !?Kdo vymýšli tyhle neuvěřitelne story ? (stejně o hov*u jako Ve stínu). A kombinace Hardy & Rapace je o5 špatná kombinace

Pryč od pece (2013)

Dvě hodiny nudy nabité hvězdami a Bale se tváři že by jste mu dali korunu .

Špinavý prachy (2014)

Polodemnetní Hardy opět nekoutatelná Rapace naprosto retardovane dialogy se stupidním dějem ! To rači pujdete k zubaři než tohle dokoukat do konce.

The Canal (2014)

Nebyt stupidniho děje mohl by to být slušny horror. Všechy ty temne věci jsou zobrazeny jako by děsivě ale nemají logiku. Dalši film na efekt hlavně ať se bojíme !