Světová válka Z (2013)

Tenhle film není jen o zombíkách, krvi a Bradu Pittovi, je tam něco navíc. Myšlenka. Myšlenka, která provází celý film, o tom jak si lidé v apokalypse žačínají navzájem pomáhat, odbourávají náboženské a etnické bariéry. Je to snad první americký film, který ukazuje Ameriku v černém světle, ukazuje ji jako zemi, kde přednost mají jen "vyšší lidé". Celý film mi příde jako nějaká utopive v distopii. Škoda, že se lidé k sobě začínají chovat hezky, pouze až jsou v totálních sračkách.

Interstate 60 (2002)

Čekal jsem, že tu bude něco jak můj oblíbený Návrat do budoucnosti.... a ono je to asi tak 100x lepší! Přesně typ filmu, který mám rád! Úsměvné, napínavé, dobrodružné, poučné! Pecka! Všem doporučuju!! 100%

Vlasy (1979)

Po pravdě, na muzikály moc nejsem, kombinace hudby a děje většinou nejde moc do sebe, ovšem tady je to jiné. Od začátku mne to bavilo! Miloš Forman je opravdu režisérská špička a náš národ může být na něj patřičně hrdý! Jenom ten konec si mi zdál poněkud málo emotivní, ale i tak to opravdu stojí zato!

3 Idiots (2009)

No to snad nemyslíte vážně? Tento film je naprostá kravina...3 hodinová nuda! Kdyby to byl aspoň nějaký úlet, ale toto? :/

Sůva z nudlí (2006) (TV film) odpad!

Bože bože, asi nejhorší česká pohádka! A ty efekty :D páni...to i černá obrazovka má lepší efekty jak tenhle "film"

Než si pro nás přijde (2007)

Skvělý! Takové filmy mám rád! Kombinace humoru a smutku + krásná myšlenka o tom jak dva mrtvý páni začnou žít :)

Pád Bílého domu (2013)

Žánr: Sci-fi. Ten kdo se alepoň trochu zajímá o military tak pochopí.

Perníkový táta (2008) (seriál)

Tak tenhle serial je fakt pecka! Drama a napětí v každén díle! Do toho dechberoucí herecké výkony nejen Cranstona, ale i ostatních herců, neuvěřitelný příběh a neuvěřitelná proměna hlavních postavy. Aneb když středoškolský učitel začne vařit perník!

Útěk do divočiny (2007)

Film vypráví neuvěřitelný příběh, příběh člověka, který žil. /100%/

Drive (2011)

A další přeceňovaná ptákovina! Fájn..Teploušský oblíkaný mladík se zabouchne do škaredé mámy s děckem, která je mimochodem ženatá s chlápkem co sedí v base. Náš teploušek promluví za celý film asi 10 slov, párkrát se blbě usměje a ve filmu pojmenovaném "Jízda" ujede asi 10km pokaždé v jiné nadupané kaře.. Mezitím proběhne pár trapných scén a film končí tím, že náš teploušek ukáže koule. No fákt! Zjistí se, že on to žádnej teploušek není! To teda ne! Je to tvrďák! Stačí mu holé ruce a kladívko a hned nakope několika grázlům prdel! A pak si jakoby nic odjede s rozpáraným břichem a zahodí tašku s 1 milionem dolarů! Tvrďáák!