Zátah: Vykoupení (2011)

Kostra filmu je dobrá, ale nelogičností je moc. Vyberu asi největší. Nikdo z policejní protiteroristické jednotky v roce 2011 si nevzal sebou mobilní telefon a tudíž nejsou schopni se dovolat pomoci. Dále mě vadilo někdy až příliš natahované souboje, proto dávám 3***.

Zkrat (2011)

Hudba naprosto hrozná. Děj je absolutně nudný a mimo. Jediná hvězda za zajímavé akční scény.

Zabíjení po česku (2010) (TV film)

Je dobře, že se tyto dokumenty točí. Svět není černobílý je těžké odsuzovat tu či onu stranu pokud u toho člověk opravdu nebyl a nemá přehled o komplexně celých událostech, které se odehráli v nešťastném pohraničí. Pokud si Češi myslí, že měli právo takto se chovat co by potom měli dělat Poláci, kteří oproti nám zažili od Němců jistě daleko větších příkoří.

Bitvy starověku (2009) (seriál)

Hodnotím pouze jednou hvězdou za mluvený obsah. Nejhorší bylo neustále se opakující nesmyslné nereálné animace různých šarvátek a bojů.

Hole in One (2009) odpad!

Tak tohle je nejhorší film co jsem kdy viděl. Sto minut absolutní nudy. Jedinkrát, kdy jsem upustil od nechápavé zírání na film byla scéna, kdy při tajném sledování se fotí doktoři navzájem a když bláznivej vietnamec skáče na kozatku. Sledování jen na vlastní nebezpečí!!! Někdo se chtěl přiživit na skomírajících prcičkách takže záměr se asi povedl a je vyděláno.

Námořní vyšetřovací služba - Poslední muž (2008) (epizoda)

Jeden z nejlepších dílů této epizody......jde to i bez hlavních postav a stačí když je náhradníci kopírují.Scéna Tony policajt na válečné lodi kde není nikdy sám je top.