Poslední lovec čarodějnic (2015)

Musím napísať že to bolo lepšie ako som čakal. Niežeby to bol nejaký extra zázrak ale na jedno pozretie sa to dá. Akurát sa trochu mohli krotiť s tým CGI. 50%.

Tom Clancy's the Division: Agent Origins (2016)

Film vsádza skôr na akčnú stránku ako príbehovú ale keďže sa jedná o reklamu na akčnú hru tak to vôbec nevadí. Vidieť tu presne to o čom samotná hra je. Viac príbehu sa dozvedáme už v samotnej hre.

Parťák (1990)

Ako na priemerné krimi sa na to dá pozerať ale po komediálnej stránke film u mňa zlyhal. 50%.

Mutant: Probuzení (2007)

Myslel som si že horšie ako trojka to už byť nemôže. Mýlil som sa.

Černá maska (1996)

Stupídny film s otrasnou akciou a ešte horšími efektami. Pravdepodobne to najhoršie v čo Jet Li hral.

Ikarie XB 1 (1963)

Na tu dobu po vizuálnej stránke super ale čo sa týka deja, tak tam to miestami viazne.

Kráska a zvíře (2014)

Okrem prehliadky rôznych CGI trikov či už lepších alebo horších ( Cassel ako zviera je fakt odfláknutý ) tu nieje na čo pozerať. Akosi sa stratila pointa pôvodného príbehu.

Krvavá jízda (2009)

Na video film to má celkom dobrú atmosféru, ktorú miestami ničia stupidné zábery a scény. Ale keďže je to režisérov prvý film tak prižmúrim oči. 60%.

Invaze (2007)

Triller, ktorý sa hrá na horor alebo opačne. V každom prípade nefunguje dobre ani jedno. 50%.