Mulan (2020)

Po Nolenove intelektualni masturbaci v minulem tydnu jsem ocenil jednoduchy a prijemny pribeh male bojovnice, ktery me v zadnem pripade nezklamal, ba naopak. Pred odchodem do kina jsem shlednul ubohe hodnoceni a byl mirne rozpacity, na co se to vlastne chystam. Obavy se nepotvrdily a Mulan mi krasne sedla do klidneho sobotniho odpoledne. Dej je samozrejme hodne citelny dopredu, nicmene to vubec nicemu neuskodilo, clovek proste ceka, kdy se v kempu proflakne, ze Mulan nemi ovladan testosteronem a kdy zatoci se vsemi temi lotry a dostene se ji zaslouzene pocty, ktera ve finale prijde v tom nejlepsim moznem podani.

Star Wars: Síla se probouzí (2015)

Nechapu jak mnozi jen z vdecnosti, ze se "neco probudilo", sila to rozhodne nebyla!, mohou davat 4 nebo i pet * ??? Z meho pohledu rozhodne nejslabsi epizoda vubec! Nic noveho, nic prevratneho, nic co by mi rozproudilo krev v tele, proste bida od zacatku do konce. Nic, co by se dalo s prateli po premiere zhave probirat! Rutina, ktera mi svou pulnocni premierou tak akorat rozhodila biorytmus. Nenecham se opit rohlikem, STAR WARS byl vzdy pojem sam o sobe, ted v nove ere se z toho stal PRUJEM!!!