• Thriller

Čung_E (2023)

Možná ke konci se to trošku zvedlo,ale fakt přetrpěno,takže slabota hrozná.

Narvik (2022)

Hodně slábé,až nezáživné.bez emocí,akční podívaná se nekoná.

Odpor (2008)

O válce už toho bylo natočeno dost, možná jen, když je to zase podle pravdivé události, tak to ještě lidi bere,je to o pronásledování Židů,dojem určitě zvedá výkon Craiga, akční scény jsou slušný.

The Price We Pay (2022)

Zhruba 40 minut se nic neděje a pak už to vezme trochu tempo,scéna s ostnatým drátem a tlaková láhev je top a další top je sexy brunetka,jinak nic.

Vosí hnízdo (2002)

Tak tenhle námět už tady byl,viděno hodně po letech,ale i tak na francouzskou produkci to až tak špatné nebylo.

Recept na smrt (2022)

Miami Vice a ukrainská kráska,které,jsem to kupodivu i v soubojích věřil,se propůjčili k  céčkové,chvílemi až trapné jednohubce,na kterou zapomenete,než řeknete švec.

V zajetí mysli (2022)

Co tohle bylo za idiotskou parodii na Mlčení jehňátek,Sedm,Vraždy podle Jidáše a jiných hitů, Lawrence komik,jako vyšetřovatel,je stejně uvěřitelný,jako Dejdar ve Specialistech,Malkovich jako seriový vrah,no možná by to dal znovu ještě v mušketýrech,vlastně úplně bez nápadu,zbytečná záležitost,možná jako podpůrměrný tv film,vysílaný ve všední den po 23.30 dobrý,ale nasazený do kin???

Mikey (1992)

Sám doma,ale trošku jinak,vcelku rozkošný malý kluk,si trošku zadovádí......dospělá ženská se ani nebrání ,proti malýmu klukovi,dostane kladivem do ruky a vcelku to asi moc nebolí a jiné hlouposti,ale na ten rok natočení,to bylo alespoň trochu přímočaré.

Časové pásmo bylo změněno