• Thriller

Tři mušketýři 2 (1974)

Skvělé pokračování,dobrodružného slavného příběhu.

Mafiáni (1990)

Skvělá mafiánská sága.

Mrchožrouti (1984)

Zase po x letech viděno a stále to nic neztratilo nic ze svižné válečné komedie.

Resurrection (2022)

Pokud zabiješ mě,zabiješ jeho.... Já k tomu asi fakt nemám co říct jen,že to je taková debilita, že radši hodinu a 40 minut, když budete koukat z okna,tak uděláte daleko líp, hlavně pro sebe.

Carter (2022)

Jako milovník korejských filmů musím uznat,že tohle byla velká přepálená debilita, tím myslím i ty zombie ale 3 hvězdy dávám právě za tu kameru,která se snažila nabídnout scény z různých úhlu. Digi efekty, byly jak z videohry z osmdesátých let a všechny akční scény byly bohužel v takovém tempu a v takovém střihu, i když to mělo vypadat, že je to natočené na jeden záběr,tak nejenom,že jste se chvílemi ztráceli kdo koho a jak, ale po chvíli to i docela unavovalo.Některé scény přesto byly vymazlený a kaskadéři si tady fakt zařádili.

Small World (2021)

Tak tohle bylo silné, už dlouho si nepamatuji,že bych byl takhle přikovaný.Vega to fakt vytáhl hodně vysoko.

Predátor: Kořist (2022)

Byla to hodně dobrá, neokoukaná vizuální podívaná a myslím si, že i fanoušci mu musí dát poklonu. Tohle se přece nemůže srovnávat s Arnoldem, tohle je už jiná kapitola, jako kdybych ho viděl poprvé, tak jsem z něj nadšený.