Expanze (2015) (seriál)

Musím říct, že se to tak rozjelo, že po 8. dílu 3. série myslím, že Expanse je jeden z nejlepších sci-fi seriálů, co jsem kdy viděl, a že jsem jich viděl spoustu. Neskutečně mě to baví a moc se mi líbí i ta realističnost lodí a technologií, politické pikle, to že vše není jen černobílé a hlavně ta mysterióznost, která nutí člověka pořád přemýšlet... Myslím, že Expanse klidně snese srovnání s Battlestar Galactica a nebo Firefly... :) Dávám 5 hvězdiček, neboli 100%, nic míň si toto mistrovské dílo nezaslouží :)

Hvězdná brána: Třetí říše (2018) (seriál)

Z tohoto seriálu mám celkem smíšené pocity. Na jednu stranu jsem rád, že se kolem Stargate něco děje. Celkem bych mu i odpustil slabé herecké výkony a efekty, které odpovídají financím co tvůrci měli. Ale celková naivita postav a to jak porušují kontinuitu danou filmem a předchozími seriály mi vadí... Po pěti zhlédnutých epizodách tomu dávám 50 % a budu sledovat dále a doufat že kvalita půjde nahoru a ne dolů... // Shlédnul jsem to celé a hezky to vysvětlili takže to už není v rozporu s událostmi ve filmu/seriálu. Přidávám jednu hvězdu a doufám, že ještě někdy něco natočí... :) tohle bylo moc krátké :(