F1: Touha po vítězství (2019) (seriál)

Perfektni dokument ze zakulisi Formule 1. Neco takoveho tady jeste nebylo. Zavodnici popisujici pocity v surove forme, neskutecne rozdily mezi jednotlivymi stajemi a navic nahled do soukromi nekterych pilotu. Krasu monotpostu nemusim ani zminovat, jde prece o Formule!

Joker (2019)

Jeden z nejlepsich soundtracku co jsem kdy slysel...

REVENANT Zmrtvýchvstání (2015)

Oscara měl získat za Vlka z Wall Street, ale tady si během natáčení musel užít svoje. Herecké obsazení mě opět zaujalo, dialogy dobré, ale jako super příběh u mě neobstál. James Bond z roku 1823, ale Leo je pán herec.

Belgica (2016)

Film hrající opět na city, jak má Felix Van Groeningen zvykem. Soundtrack pecka!

Fontána (2006)

Hudba byla velice příjemná, Hugh Jackman zahrál dle mě jednu ze svých nejlepších rolí. Nicméně jak jsem četl i v ostatních komentářích, musím dát za pravdu tomu, že u filmu musíte meditovat a mít zrovna na něj "specifickou" náladu, kterou já ted den rozhodně neměl.

Marťan (2015)

Musím uznat, že jsem čekal více - nominace na Ocara ve více kategoriích, Matt Damon, atd... Ridley Scott to zrežíroval výborně, nicméně mi to přišlo jako vesmírné Zachraňte vojína Ryana.

Blade Runner (1982)

Bral jsem v potaz že je to kultovní sci-fi z roku 1982, ale nějak jsem čekal více. Soundtrack je však parádní.

Vše je ztraceno (2013)

Pro mě neskutečně dlouhý a předvídatelný film. V průběhu mi bylo zcela jedno za Robert Redford přežije či v klidu, jako po celou dobu filmu, zemře. Závěrečné z mrtvých vstání z mořského dna bez konzumace jídla a pití mě zcela odrovnalo.

Špinavý trik (2013)

Herecké obsazeni zasluhuje pochvalu. Nejlepsi je záběr na břicho legendárního Batmana u bazénu a samozřejme příčesek.