Tokarev (2014)

Absolutně nezáživný snímek. Dokoukal jsem jen pro Cage. Nuda a jasná myšlenka od počátku filmu. Dvě hvězdy díky mému oblíbenci.

Lovec policajtů (2001)

Steven Segal na vrcholu své filmové kariéry a bezkonkurenční rap soundtrack všech dob!

Útok na Bílý dům (2013)

Neskutečná kravina! Neohrožený agent Tatum zachrani cely Bily dum a prezidenta, který mojl zemrit, ale střelec zasahl hodinky!!! Za Jamieho a repliku White House dve hvezdy.

Zabij mě něžně (2002)

Neskutecne natahovany triller, ktery ma skvely zacatek, ale tahne se a tahne. V polovine je jasne kdo je vrah a tim pribeh konci. Nic moc.

Stážisti (2013)

Super reklama na Google, nezapomneli zminit, ze vytvorili 1300 pracovnich mist pro natoceni teto sracky! Nicmene legendari dvojice zaridi filmu alespon jednu hvezdicku!

88 minut (2007)

Bez Al Pacina by se film stal odpadem...

Týden bez závazků (2011)

Myslím, že mohu říct, že film je podle skutečné události. Po rozchodu, nebo-li týdenní propustce si ženy vždycky užívají více jak muži! To tak prostě bylo, je a vždycky bude. Perfektní komedie o tom jak si můžete zpestřit každodenní manželskou rutinu... čili stereotyp :-D :-D .

42 (2013)

Výborné sportovní drama o rasové nenávisti po druhé světové válce. Brian Helgeland to mohl sice udělat trošičku kratší, ale jinak paráda!

Světová válka Z (2013)

Resident Evil s Bradem Pittem v hlavní roli! Oživlé mrtvoly a samozřejmě protijed v laboratoři, kde si náš hlavní hrdina vybral z desítky zkumavek tu pravou, no to jsem šel do kolen, je to frajer. World War Z je další tuctový film plný Zombies, které musí zase nějaký superhero zastavit a zachránit celý svět. Příběh Nuda, herecký výkon Pitta super!

Pár správných chlapů (1992)

Jedno z nejlepších dramat ze soudních síní. Herecké obsazení perfektní, Jack Nicholson to potvrdil Oscarem. Nezapomenutelný zážitek.