Po životě (2009)

Pokud přehlédnu scénu v restauraci, dál si budu všímat mrazivého děje neděje, kdy může někdo marně čekat na konec, zjistíme, že myšlenka život a jasně daný konec a nic po něm, nebo život a poté život po životě je vlastně realitou každého z nás, tak proč se nepodívat na tento mystery thriller, popřípadě se zamyslet i nad tématem, které nám Agnieszka dává k zamyšlení. After.Life je perfektně podaný záhadným Liamem N. a skvělou Christinou R. Jediným problémem pro mě bylo zda byl film na 80 % nebo na 100 %. Zvítězil průměr - 90 %, protože některým nedostatkům se dalo tak snadno předejít.

Alfa a Omega (2010)

Důvod shlédnutí byla má obliba vlků, ale jak už tu bylo několikrát napsáno, vlci vcelku nereální díky jejich "vlasohřívě", tanečkům, skotačení, zpívání, porušení zákonů smečky a kdo ví čím vším ještě. Kdyby alespoň Omega dokázala, že má na to být s Alfou. Díky podivnému závěru, předvídatelnému již od začátku to byla vážně podivná romantika pro děti, která je prozatím nesmyslná. Očekávání bylo alespoň na průměr. Jen díky oblíbenosti vlků slabých 15 %.