Návrat ztraceného ráje (1999)

Je to poetický film , který vypráví o lásce , toleranci , odpouštění a osudu.Film je velice nudný a nemá žádnou energii , aby dokázal udržet diváka u televize.Film je jedno velké zklamání.

Odplata (1999)

Odplatu natočil voně podle klasiky Johna Boormana Point Blank 1967.Plánoval ho původně jako nízkorozpočtový černobílý remake, ale díky M. Gibsonovi se vše změnilo a z Odplaty se stala velká akční podívaná.

Od soumraku do úsvitu 2 (1999)

Podprůměrně natočený film.Hlavně režiséru Spiegelovi chybí zručnost a nápaditost.A tím , že ve filmu použil některé scény z Braindeadu (Živé mrtvé) taky nijak nepomohli.

Pelíšky (1999)

Výborná komedie ,která poukazuje na tehdejší totalitní režim ČSSR.Nejlepší scéna je se lžičkami s NDR.

Prci, prci, prcičky (1999)

Výborná komedie pro mladé , u které jsem se náramně bavila.Je to stokrát lepší než-li ty naše teenagerské české komedie , které právě vyšli.Film má spoustu perfektních gagů.

Přeber si to (1999)

Skvělá komedie , která mi v některých momentech připomíná parodii na gangsterské filmy.Komedie svým humorem nikoho neurazí , ale pobaví.

Stigmata (1999)

Velice dobře vypracovaný horor.Úvodní hudba k filmu je perfektní.Stigmata , která se jí vytvářely na těle byly děsivé.

Šestý smysl (1999)

Napínavý nekonvenční psychologický thriller s velmi překvapivou závěrečnou pointou.

Toy Story 2: Příběh hraček (1999)

Výborná digitální pohádka.Příběh hračekje zábavný a dojemný , čemuž velice pomáhají vynikající výkonyherců , kteří hrdinům propůjčili hlasy.Samozřejmě nechybí ani spousta minivtípků, které známe z klasických disneyovek.Toy Story 2 - oceněný Zlatým glóbem.Už se těším na třetí díl , který vyjde v roce 2008.