Potomci lidí (2006)

SKVĚLÉ , SKVĚLÉ A SKVĚLÉ.Tomuto filmu nelze nic vytknout a nic víc dodat.Konečně film , který diváka zaujme od začátku až po samý závěr.

Šarlotina pavučinka (2006)

Pro děti jak stvořené.Nejvíce okouzlí děti velké množství zvířátek , i když některé jsou digitálně upravené jako např. ovečky nebo koník.Úsměvná komedie , která překvapí svým konce.

Noc v muzeu (2006)

Vypadalo to tak nadějně ze začátku , ale pak mě ten film začal nudit.Některé trikové scény byli super , ale škoda , že nevyužili všech exponátů v muzeu.Možná , že by byl film mnohem lepší , zábavnější a akčnější.

Hadí oči (1998)

Po fascinujícím začátku a slušné první třetině začíná film čím dál více zadrhávat.Poslední třetina vyšumí do naprosto nelogického kýče.B.De Palma mohl film natočit lépe.

Honzíkova cesta (1956)

Starší český film natočený podle knížky B.Říhy , je určena především nejmenším dětem.

Labutí princezna (1994)

Slušná víkendová rodinná zábava , jež možná nedosahuje špičkových parametrů jako třeba Aladin nebo Lví král , ale vrací nás do světa klasické pohádky.

Něco na té Mary je (1998)

Už dlouho jsem se tak od srdce nezasmála jako u tohoto filmu.Film obsahuje skvělé scény , které pro někoho můžou být velice nechutné a pobuřující.Nejlepší scéna je Tedova masturbace.

Taková normální královská rodinka (2005)

Dvě hvězdičky dávám za gesto prstem , které udělala princezna , když dostane omylem šlehačkovým dortem.První půlka filmu je nudná ale pak se to trochu rozjede , a když už člověk čeká , že se skvěle pobaví tak opět nastane hrozná nuda.Taková malá parodie na princeznu Dianu.