Posedlá démonem (2006) odpad!

Jediný co ve filmu stojí zato je hudba , která podkresluje celý film.Scénář filmu je děsný a nudný.Je to film bez logiky a ničím vás nepřekvapí.Nejspíš sám scénárista byl posedlý démonem, když napsal takovou hovadinu.

Poslední prázdniny (2006)

Výborná komedie , která Vás pobaví akcí a humorem hlavní hrdinky Q.Latifah.

Potomci lidí (2006)

SKVĚLÉ , SKVĚLÉ A SKVĚLÉ.Tomuto filmu nelze nic vytknout a nic víc dodat.Konečně film , který diváka zaujme od začátku až po samý závěr.

Prázdniny (2006)

Romanticko-vánoční komedie , která ničím nepřekvapí , ale zaručeně Vás potěší a pobaví.

Pustina (2006)

Vcelku zajímavý a místy brutální horor.V poslední době asi nejlepší horůrek , který jsem viděla.

Rafťáci (2006)

Perfektní česká komedie , která mě konečně pobavila.Jsem ráda , že se to natačelo u nás -na Svatošských skalach u Lokte.Herecké obsazení bylo vynikající hlavně M.Šteindler,V.Freimanová a vlezlí O.Navrátil.Též mě pobavil Danyho hyperaktivní brácha svými kanadskými žertíky.

Rituál (2006)

Film má skvělí námět , herecké obsazení , ale scénář mohl býti více temnější a propracovanější.Filmu chybí více akčních scén.Závěru filmu je opravdu překvapující.Je to takový slabší thriller.

Ro(c)k podvraťáků (2006)

Šílená hovadina , kterou jsem vypnula již po deseti minutách.Film je slátanina vícero filmů najednou.

Satan přichází (2006)

Není to špatný film, ale hrozně v něm zchází hudba z originálu, která výborně tvořila ponurou atmosféru filmu.