Krotitelé duchů (1984)

Obrovský kasovní úspěch Krotitelů duchů znamenal nejúspěšnější komedii všech dob.

Nástrahy velkoměsta (1984)

Výborná komedie , jenž je plná vynikajících scén a gagů , u který jsem se výborně bavila.Jsem ráda , že Nástrahy velkoměsta vyšly na DVD a taky jsem si film i hned koupila.Je to komedie , u které se smíchy budete za břicho popadat.

Nekonečný příběh (1984)

Nekonečný příběh 1 byl ze všech nejlepší.Nejvíce mě zaujal drak Falko a Kamenožrout.Pohádka,která mě v dětství vždy dostala.

Ničitel Conan (1984)

Film natočený opět podle povídek R.E.Howarda je plný romantiky dávno minulých dob , kdy Zemi vládly ruku v ruce meč a magie , Conan málo mluví , ale hodně koná - inu , barbaři už byli takoví.

Noční můra v Elm Street (1984)

První díl jedné z nejpopulárnějších hororových sérií.Hlavní představitel FREDDY KRUEGER -je opravdu velice děsivá postava celého hororu.Musím přiznat,když vidím tento horor mám po celém těle husí kůži.Je to jediný horor,který mě ještě pořádně vystraší.

Ohnivé oči (1984)

Firestarter - v překladu Žhářka 1: Rodiče se zúčasnili pokusu jedné Společnosti,která jim aplikovala séra po kterých získají telepatické schopnosti.Narodila se jim holčička jménem Charlie , který je osm let a umí myšlenkami zapalovat předměty.Maminku daná Společnost zabije a otec musí s dcerou před Společností utéct.Nakonec Charlii dostanou,ale ta svou myšlenkou zapálí celou Společnost.Její otec je smrtelně zraněn a umírá.Charlie je jediná ,která přežije. Na VHS to vyšlo jako Ohnivé oči.

O nosaté čarodějnici (1984) (TV film)

Perfektní pohádka a herecký výkon L.Kozderkové je skvělí.Škoda , že herečka umřela.Taky by se mi líbylo mít doma Emilku.Škoda , že takových pohádek není víc.