Hitch: Lék pro moderního muže (2005)

Hitch : Skvělé herecké obsazení Will Smith a Eva Mendes.....Komedie,která člověka opravdu pobaví,,,super hlášky,vtipně zahrané,nenucený humor..Některé scény byly opravdu ze života :) Hodnotím za 4 ****

Hitlerovy válečné stroje (1993)

Dokument divákovi přiblíží příběhy německých vojáků a revoluční zbrań, kterou Hitler za 2 světové války používal. Tanky spolu s geniální strategií vytvářely obrovskou palebnou sílu a dominantní postoj Adolfa Hitlera.. Velmi slušně zpracované dílo, které nemohu hodnotit, jinak než plným počtem *****

Hitparáda (1990) (pořad)

To byla paráda sledovat česko-slovenské hity 90 let,když nic lepšího nebylo :)) Po totáči se to vše začlo pomalu rozjíždět...,Nic méně zůstávám věrný ****

Hladina adrenalinu (2008)

Brilantní mix dobrodružství, akce, napětí, snowbordingu a úžasných horských scenérií. Film je o přátelství, extrémním sportu a překonávání vlastních limitů..Tento adrenalinový snímek má sice průměrný děj, ovšem nudu a hluchá místa jsem v něm nezaznamenal, takže u mě dobrý :) ****

Hlas Česko Slovenska (2012) (pořad) odpad!

Nova o5 nezklamala a je, jak vidím vytrvalý nezmar.. Klasicky se snaží opít diváka rohlíkem.. Pořad založený převážně na reklamní bublině a davové stádo česko-slovenska sleduje, jako domací úkol další cirkusovou estrádu, kde se pár zoufalců snažit zviditelnit k vůli 5 minutové slávě.. Navíc otravný Mareš a profláknutá porota včele mileneckého páru : silikonová lejdy vs " prsící se " namyšlenec, ke které přibyl chvástající se mistr světa a sukničkářský opilec mě akorát utvrzuje hodnotit tuto kulturní žumpu zaslouženým odpadem !!

Hlava-ruce-srdce (2010)

Komorní historický snímek osciluje mezi vztahovým dramatem a společenskou alegorií. Na pozadí příběhu Kláry Knabelové a jejímu ztahu ke třem důstojníkům Rakousko-uherské armády se odvíjí podobenství o ozpadu starého světa tradičních hodnot a počátku bujení nových ne(řádů). I světová válka se stává spouštěcím mechanismem pro tento proces rozpadu i líhní temných iracionálních sil. Jediným kdo může z tohoto tavícího kotle vyjít s čistým štítem je silná a charismatická žena, která se stává symbolem vyrovnanosti i příslibem "nových zítřků".

Hlava v oblacích (2004)

Hlava v oblacích : Mezi vášní a ideály musí v Paříži volit milostný trojlístek v podání Charlize Theron, Stuarta Townesenda a Penélope Cruz. Romantické drama z poválečného období hodnotím zlatým středem..

Hlavně nezávazně (2011)

Vydařená komedie s držitelkou Ceny Akademie Natalií Portman a Ashtonem Kutcherem v hlavních rolích nabízí neotřelý pohled na nezávazný sex. Tak bych v krátkosti definoval pointu tohoto oddychového snímku a civilní dojem, který jsem upřímně vnímal .. ****

Hluboké hrdlo (1972)

Nadčasový snímek ze 70 let.. Dnes mě už nijak zvlášt neohromí. Nezdílím stejné sympatie, k tomu žánru.. Tento bizzarní snímek překonal na tehdejší dobu hranice ostychu a vkusu, ovšem dílo tvůrců působilo ve své prostořekosti dosti legračně a nesmyslně.. Oceńuji snahu něčím "novým zabodovat ", ale nevím, nevím jestli byl šíp trefen přímo do srdce diváka a nestal se, tak snímek propadákovým průserem.

Hněv Titánů (2012)

Nesmrtelný fantasy film má další pokračování.. Menší výtku bych měl k lacinému scénáři, na kterém tvůrci příliš šetřili.. To se nedá říct o technologických vymoženostech, které jednoznačně dominovali v tomto dravém snímku. Vizuální stránka byla naprosto good, tím jistě schovala pod koberec tento renonc. Osobně jsem fanda těchto monster snímků, kde se to řeže jedna báseń :) U mě dobrý ****