Reklama
Reklama
ČSFD.cz
Hledat
Podrobné vyhledávání
Můj účet
Ovládací panel
Přihlášení
Registrace
Zapomenuté heslo
Přidat film
Přidat tvůrce
Novinky
Televize
Kino
VOD
Žebříčky
Blu-ray
DVD
Žánry
NEW
Ocenění
Uživatelé
Diskuze
Shop
další
Novinky
Televize
Kino
VOD
Žebříčky
Blu-ray
DVD
Žánry
NEW
Ocenění
Uživatelé
Diskuze
Shop
Vrbitch
Martin Vrbický
Praha, Hlavní město Praha, Česko
Nejsledovanější
žánry
žánry
/
typy
typy
/
původy
původy
Komedie
Dokumentární
Drama
Akční
Dobrodružný
film
seriál
pořad
TV film
studentský…
USA
Česko
Velká Británie
Francie
Německo
Přehled
O mně
Hodnocení
Recenze
Deníček
Oblíbené
Filmotéka
Zajímavosti
Obsahy
Biografie
další
Přehled
O mně
Hodnocení
Recenze
Deníček
Oblíbené
Filmotéka
Zajímavosti
Obsahy
Biografie
Filmy
Seriály
Pořady
Herci
Herečky
Režiséři
Skladatelé
Scenáristé
Spisovatelé
Kameramani
další
Filmy
Seriály
Pořady
Herci
Herečky
Režiséři
Skladatelé
Scenáristé
Spisovatelé
Kameramani
Oblíbené filmy
(10)
Hodný, zlý a ošklivý
(1966)
Oskar
(1967)
Blbec k večeři
(1998)
Hrdina
(2002)
Domov aneb Kam směřuje naše cesta
(2009)
Kytice
(2000)
Sbal prachy a vypadni
(1998)
Requiem za sen
(2000)
Baraka - Odysea země
(1992)
Dvanáct rozhněvaných mužů
(1957)
Napsat zprávu
Přidat do oblíbených
Ovládací panel