Final Fantasy: Esence života (2001)

Tak něco mezi 2 a 3 hvězdičkama by to tak bylo :-) Zpracování moc pěkné. Ale nemohl jsem se dostat do příběhu jak bych si přál.

Kouzelná chůva Nanny McPhee (2005)

Zpočátku nevychované a drzé děti se pod kuratelou chůvy McPhee naučí v rámci 5 lekcí chování jak se patří :-) Je to opravdu pěkná rodinná pohádka, u které jsem se zasmál a zvedla mi náladu. A zase ten závěr ... zkrátka to dojetí skrýt nešlo :-)

Dívčí války (2009) (TV film)

Nechápu tu posedlost USA po univerzitních klubech ... :-)

Hněv Titánů (2012)

Nic náročného, bylo to na můj vkus trošku zbrklé a zběsilé, trochu srandy, trochu přehnaného - ale celkem jsem si "pochutnal" :-)

Honba za diamantem (1984)

Za skvělé, vtipné dialogy mezi M. Douglesem a K. Turner.

Katie Fforde - Maják s vyhlídkou (2012) (epizoda)

Trošku mi v tom chyběl humor, který bývá v podobných německých filmech, ale i tak to byl povedený snímek. Především konec, kdy se mi i trošku pohnula hladina adrenalinu :-)

Tohle je válka! (2012)

Tohle bylo teda hodně přehnaný :-) Ale byla to taková oddychovka s naprosto absurdníma situacema, kdy dva agenti balej jednu slečnu a to za pomoci pravděpodobně půlky jejich tajný organizace. Jak říkám, pro relax to byl dobrej tip ;-)

Bitevní loď (2012)

Někdo by mohl říct o tomhle filmu: "americká bejkárna" a možná by měl i pravdu. Mě se ale tenhle film sakra líbil! Boxerský souboj beznohého s mimozemšťanem, nástup válečných veteránů na bitevní loď ...a jako plus - sice málo, ale byl tam, Liam Neeson :-) Kombinace akce s humorem, jen by se to dalo ještě vyšperkovat :-)

Sněhurka a lovec (2012)

Tohle bylo fantasy, které jsem už dlouho neviděl! Fakt, že to asi bylo na motivy klasické Sněhurky, ten byl pro mě ze všeho nejméně důležitý. Protože jak jsem se ponořil do příběhu, už jsem si jen vychutnával souboje, magii, účinky "drog" v Temném lese, bojovné trpaslíky, ale i naprosto dokonale vykreslený a ztvárněný zničený svět, jež se probouzel k životu ... A pokud v tom někdo viděl prvky několika různých fantasy sérií, jen tak houšť! :-)

Strážci - Watchmen (2009)

Hlavní mínus? Délka, nudné sekvence, úvodní titulky ... Plusem dobrá dobová muzika a i když ne časté, tak dobré akční scény. K tomu mě tedy ještě moc neoslovily rádoby hrdinové ...