• Krátkometrážní

Scooby Doo: Záhada kolem Wrestlemánie (2014)

Bohužiaľ, Scooby-Doo a jeho kamaráti sa stáli nešťastnými obeťami trápnej reklamy na Wrestlemaniu. A teraz si predstavte, že fráza "Dabl ju dabl ju í" tam odznela asi každých 10 minút. Myslela som, že proste kvôli tomu stôl vyhodím do vzduchu ako v rage komiksoch. Neskutočne otravné. Samotná záhada bola zaujímavá ale bohužiaľ tie vedľajšie postavy to tam posrali. Nepatria tam, nepáčili sa mi a boli len hlúpou reklamou na svoje vlastné osoby. Trápne. A smutné. Neviem koho to bol nápad ale, že na takúto reklamu využili Scoobyho a ešte tím, ktorý sa podieľal na filme na niečo takéto pristal je proste nehorázne. Som absolútne znechutená! Tvojho otca budú v práci vyšetrovať, a to je všetko iba tvoja vina!......... Jaj to bolo v Potterovi.

Scooby-Doo a invaze vetřelců (2000)

Scooby-Doo a mimozemšťania.. zaujímavá kombinácia. Mám aj obľúbenejšie Scooby-Doo filmy ale tento rozhodne nebol až tak zlý ako sa tu to hodnotenie k nemu tvári. Bolo zvláštne vidieť zamilovaného Scoobíka a Shaggyho. Spokojnosť.

Scooby-Doo a samurajův meč (2009)

Päť dôvodov prečo 5* - Naháňačková hudba bola chytľavá, najmä tá prvá, Japonsko, drak, Scooby (samozrejme) a ten najúžasnejší pes Hachiko. Jeden dôvod prečo nie - lietajúci Čierny samurai. Bolo to divné ale jeden dôvod neovplyvní tých kladných 5. Dostala som chuť na ázijskú kuchyňu, a preto si hneď idem aj niečo kúpiť... ešteže som v práci dnes.

Na hraně zítřka (2014)

Aj ja chcem taký hustý obleček. Alfa mimozemšťan bol vážne fajnový som s ním spokojná. Tí druhí mi pripomínali Vel'koza, kto nevie čo to je nech nerieši. Emily Blunt nie je zrovna moja obľúbená herečka ale tu vyzerala naozaj skvelo a ten robokostým bol zvarený presne pre ňu. Pobavilo, žiadna emočne nervy drásajúca scéna, bolo to fajnové s tým vracaním sa v čase a ako postupne všetko poznal. Ale plný počet nedám lebo koniec bol na môj vkus moc happy endový. Ale inak spokojnosť dostatočná.

Scooby-Doo a kletba Kleopatry (2005)

I keď príbeh nebol až tak tip-top vynahrádza to naozaj úžasný vzhľad Kleopatrinej armády a vlastne i samotnej Kleo. Rozuzlenie, že dovi dopo to som fakt nečakala. Bola to pecka. A tak trošku ma potešila tá lovkyňa pokladov či už to bolo spravené zámerne alebo nie, pripomínala mi moju milovanú Laru Croft. Keď mala na sebe ten plášť tak trochu som dúfala, že bude mať hnedé vlasy a zapletaný vrkoč. Škoda vykľula sa z toho blondínka s veľmi krátkymi vlasmi na môj vkus. Ale tak či tak bola príjemným obohatením.

Scooby-Doo a 13 duchů (1985) (seriál)

Horší Scooby-Doo seriál už asi byť nemôže. Jednoznačne to postrádalo zvyšok partie a ten uškrečaný Flim Flam či ako sa to volal tak toho by som už po prvej epizóde rozmliaždila dákym kameňom. Je to smutné, že to bolo tak hrozné. Aspoň teda pre mňa.

Scooby-Doo a virtuální honička (2001)

Z filmov, ktoré som videla patrí tento medzi menej obľúbené a myslím si, že i medzi tie slabšie a menej zábavné. Stretnutie ozajstnej partie a tej virtuálnej bolo super ale to je asi tak jediné čo ma naozaj zaujalo. Veľmi slabá záhada, pre mňa osobne nezaujímavá a málo strašidelná. Záporák vzhľadovo nezaujímavý.

8/25/78 (2012)

Slabšie 4, predtým docela nuda ale tak ten koniec stál za to. A ten otravný zvuk, no myslela som, že do 8 minút ma z toho klepne.

Surikaty (2008)

Čo iné by som dala takémuto dokumentu než plný počet hvízdic.....Dokonca to bolo ešte aj napínavé a nohy mi tŕpli hneď ako sa tam objavil dáky predátor. Aj smutné to bolo, som si trošku pofňučkala a tak... Krásne.

Tatakau šišo: The Book of Bantorra (2009) (seriál)

No neviem či som nespravila chybu, že som to začala pozerať. Po prvé má to 27 častí čo by až tak nevadilo ale hneď po prvej epizóde mám pocit, že to ani nie v polke vzdám. Ale dúfam, že ma to prekvapí. Prosíím. Nerada "zahadzujem" anime. Po pár epizódach dávam zatiaľ dve hviezdičky. Nevidím to ružovo ako ostatní.