Pátý element (1997)

Zase tak mě tento film neohromil, ale 4* dám, už jen za perfektního Garyho Oldmana. Umí hrát i záporáky.

TRON: Legacy 3D (2010)

Digitální dobrodružství, skvělý zážitek i bez 3D. Originální film s velmi zajímavým nápadem. Těch 5 musím dát, už jen kvůli té hudbě...

Show Jana Krause (2010) (pořad)

Nevím proč se všichni ohlíží na jeho spory s českou televizí nebo primou... do toho nikomu nic není. Hodnotí se kvalita pořadu a ta je stále stejná. Až na ty reklamy... :-)

Vetřelec: Vzkříšení (1997)

Strašná škoda toho konce... od té scény kdy se tam poprvé objeví ten baby alien tak film ztrácí tempo... Jinak velmi zajímavý a moc podceňovaný díl série.

Sherlock (2010) (seriál)

Skvělé překvapení... seriál se ve většině případech hodně odchyluje od předlohy, ale to vůbec nevadí (až na Hound of Baskerville, tam je to trošku škoda, kniha fungovala mnohem lépe) 1.série: 1. epizoda 5/5, 2.epizoda 4/5, 3.epizoda 4/5. 2.série: 1. epizoda 5/5, 2. epizoda 4/5

Equilibrium (2002)

Moc pěkné sci-fi připomínající hned několik filmů. Až na ten rozseklej ksicht se mi to líbilo. Dlouho jsem váhal jaké hodnocení dát, na 5* to nemá ale 3* dávám daleko horším filmům. Navíc má perfektní soundtrack.

P.S. Miluji Tě (2007)

Dojáky fakt nemusím, ale tento je v něčem jiný. :-)

Král Artuš (2004)

Už za ten soundtrack si film zaslouží lepší hodnocení. Hans Zimmer ze sebe vytáhl opravdu maximum a tento soundtrack řadím k jeho nejpovedenějším!

Batman (1989)

Těžko říct jestli mám radši Burtonovo nebo Nolanovo zpracování, každé je svým způsobem vyjímečné. Ale rozhodně 5 hvězd zasloužených!