Atlas mraků (2012)

Pripomina mi to najznamejsiu sci fi knihu - Bibliu. V kazdej rozpravocke je nieco pravdy, ale tomu bratosestrovi odoperovali asi viac ako pohlavny organ. Kludne sa to mohlo odohravat este v roku 3000 4000 5000 na kvalite by to nepridalo. Viac hlav, viac rozumu, tak to tu tiez nevyslo.

Drákula: Neznámá legenda (2014)

Bol som prijemne prekvapeny, zrejme o to viac, ze som do to ho siel s tym, ze to bude strasna blbost. A ono to fungovalo moc fajn.

Útěk ze Sibiře (2010)

Ak toto breathariani neodcenili ako najlepsi film na planete a v prilahlych galaxiach, tak uz potom nic. Z gulagu, pekne prechadzocka, bez zranice a pitia do Indie :D Ale sak pisu, ze podla skutocnosti. Aj v bibli pisu aj E. von Däniken pise a tak je secko pravda svata amen.

Nenarození (2009) odpad!

Tato hovadina bola zamyslana ako sprosta komedia?? Nie ?! Ak vam prave nerobili trepanaciu lebky, tak si ju po tomto filme budete priat. Tak ako Odette dobre vyzera, taka je to phallusovina.

Love (2011) odpad!

Toto bolo uprimne ako usmev tv rosnicky. V hlavnej ulohe antiherci, ale to je ok, ide predsa o to, ako to vyzera. Love se stal během pár týdnů největším diváckým hitem ve slovenských kinech za posledních několik let. Ak to boli teenageri/do16r/, dalo by sa to este chapat, ale ak ma niekto viac ako 16 a achka nad takou debilitou, je to ich slovnikom povedane kokot.

Last Night (2010)

Trosku lepsia telenovela. Akurat sa na tom nedalo zasmiat, co je minus.

Ztracen ve vesmíru (2011) odpad!

Paulo Coelho by scenaristovi mohol zavidiet, taka je to chujovina.

Sametové ráno (2013) odpad!

Dufam, ze to bola prva a posledna Neilova TELENOVELA.

November Man (2014)

ak pisali dialogy ziaci prveho stupna tak...dam aj dve hviedicky