BlinkyTM (2011)

Ten malý hajzel...

Thor (2011)

Od prepracovanosti First Class to malo ďaleko, no počíta sa aj keď sa vo filme nebavíte len na cameu Wolverina či sprostých vtipoch McBridea. Thor bol aj na druhé pozretie dobrý, som zvedavý čo vymyslí v druhom diely, tam bude potrebovať zaujať viac. PS: In this movie Kat Dennings > Natalie Portman

Moje krásná učitelka (2011)

Chýbala tomu šťava nejaký moment prekvapenia. Niektoré scény super, niektoré zbytočné namiesto ktorých by sa tam hodilo niečo iné. Julia je vtipná a Hanks hrá svoj štandart. Film ktorý ničím nevyčnieva a v záplave blockbusterov a prekvapení filmového leta sa stráca.

Kluci jsou zpět (2009)

Tá kamera, ou to bola nádhera. Ako spomína larelay Owen bol mimoriadne v pohode, aj dospelý cast bol v poho akurát tie deti mohli byť lepšie. Je super vidieť nie len drámy z USA či UK :)

Beaver Falls (2011) (seriál)

Nenáročná oddychovka na leto.

Na dotek (2004)

Rozbeh bol pomalý, no ako film pokračoval, zároveň sa aj zlepšoval a dialógy boli viac ako výživné. Režijne nie úplne dobre, ale ten scenár bol božský. Výrobný casting, na tomto filme je vidieť, že ak sú dobrí herci, dokážu aj v malom počte utiahnuť celovečerák.

Robin Hood (2010)

[Directors Cut] - Videné v kine a potom aj doma v directors cute...Ako malý som fičal na robinovi - tv serialy, costner bol u mňa vždy Robin Hood a nie tanečník s vlkmi... Na tomto sa mi páčila max Cate ktorá ma zabávala zakaždým keď bola na plátne a výprava, ktorá nebola len pred zeleným plátnom.

Pýcha a předsudek (2005)

GP sa hodnotí ťažko... Väčšinou začnete pri "páči sa mi toto hento a tamto" a končíte s "páči sa mi toto hento a tamto"

Zápisník jedné lásky (2004)

Príbeh nie o zoznámení sa v mladosti ale o znova stretnutí po rokoch. Príjemná jednohubka bez výraznejšej inovácie no zato podaná precízne. Škoda len, že to zelené plátno tam bolo občas do očí bijúce.

To nejdůležitější (2009)

Možno to malo slabšie momenty, neustála honička za vrznutím si asi nebola dosť silná nosná téma na 100 aj keď tu bola tá s tým otcom moc sa nedialo. To však nevadilo, herci bavili, ten akcent bol super a soundtrack mi pripomenul zlaté časy pozerania greysky...