Městečko South Park - Pandemický speciál (2020) (epizoda)

Je to fajn a bylo by to i lepší nebýt Tegrity, už toho bylo docela dost a začíná mě to štvát. Prostě epizody na pokračování jsou na hovno. Čekal jsem to lepší, ale v podstatě tam bylo všechno. Jenom na počest Floyda si tvůrci mohli možná víc kleknout :D, ale to už by jim asi neprošlo, škoda...70% Mimochodem tahle epizoda nemá s 24 sérií nic společného, je to prozatím jen jedna speciální epizoda.

Lov (2020)

Pustil jsem si to kvůli Emma Roberts. Jen škoda, že v ději moc dlouho nepobyla. Film je jinak celkem tuctovka.

Valhalla: Říše bohů (2019)

Hnus do p*či, co od toho taky jiného čekat, když to natočil nějakej Ahmad a dosadil si do role Lokiho svýho arabskýho kozom*da. Nechápu, jak na tohle mohly produkční společnosti přistoupit, úplně si ti Dánové rozšlapali tímhle paskvilem svou kulturu. Musím si spravit chuť marveláckým Thorem, tohle se fakt nedá.

Pod vodou (2020)

Po tomhle by mě zajímalo celkem i pokračování, ale lepší a ne na způsob Pacific Rim, nebo dokonce nové Godzilly, to už radši nikdy nic. Je to taková trochu nenaplněná story o monstrech, ale možná, že by to tak mělo i má zůstat?!? Každopádně film se jeví tak nějak zvláštně, chvíli to celkem utíká a pak se člověk musí podívat na stopáž, kdy ta sračka končí. A co se týká Kristen Stewart, tak ta ať hraje nějaký romantický pičokoledy a nesere se do Sci-Fi, nebo Fantasy...je to hrůza s tím jejím monotónním ksichtem. 60%

Díra (2019)

Po tomhle filmu má člověk chuť se jít do ledničky pořádně vyžrat!

Ježek Sonic (2020)

Ok no, ať to ale nemá pokračování. 50%

1917 (2019)

Slušný snímek, chtělo by to víc válečných "A" snímků z 1. sv. války...65%

Legenda jménem T-34 (2018)

Skvělá válečná pohádka. Nevím, jestli je to stále existující bolševickou propagandou, nebo nezdravě přebujelou fantasií soudruha Sidoroviče, že je ve filmu tolik nesmyslných aspektů ze zbrojového a celkového válečného umění, ale tak nějak to celý funguje, bavilo mě to. 70%

3 from Hell (2019)

Celkem slušná podívaná. Místo Richarda Brakea (ne že by to byl špatnej výběr náhrady za kpt. Spauldinga) mohl putovat do Mexika s ostatníma Sid Haig, bylo by to zajímavější a hlavně by to byla původní trojka samozřejmě. S tím jeho 2-minutovým účinkováním to za mě vůbec nemělo smysl, velká škoda. To je asi jedna podstatná věc co mě zamrzela, vždyť konec konců zemřel až pár dní po premiéře filmu (možná navíc už neměl a v 80 letech by celý film neustál, kdo ví). Jinak Moseley jako Otis vůbec nezklamal, prostě pravá satanova ruka, ale výkon Sheri Zombie mě fakt skutečně nadchnul, ta by si měla ještě zahrát podobnou postavu v nějakým dalším hororu, nebo psycho thrilleru. Navíc je na padesátnici pořád dost kost. Co se týče děje, nečekal jsem ani víc, ani míň. Je to jen o kousek horší, tedy nudnější než Vyvrženci pekla. 55%

Eli (2019)

SPOILER! Byl bych radši, kdyby se z toho v závěru vyklubalo nějaké psycho rozuzlení. Nebylo to špatný, ale za trochu divný konec, kdy se kluk nakonec vyjevil jako ďáblův parchant nemůžu dát víc než 3*. Nemyslím si, že je to kvalitní, ale dívat se na to určitě dá. Za několik týdnů ani nebudu vědět, o čem to bylo a to je problém téměř všech dnešních hororů. 65%