Decibely lásky (2016) odpad!

Ani to hudrování pelikána za odměnu vytrpění tohoto pekla za to nestojí. Proboha, co to bylo? To je film, který obsahuje více reklam než reklama samotná. Děj je tak složitý, že i porno s opravářem televizí je oproti tomu veledílu. A hudba? Jestli máte vkus mrtvého velblouda, je Vám 40 a Vaše vaječníky nedokázaly chytnout žádného chlapa, tak je to přesně pro Vás. 91 minut to má v paralelním vesmíru, v tom našem mi to sežralo dva roky! Jestli je DIscopříběh průměrný, 2. díl podprůměrný, tak ODPAD pro tohle zcela odpovídá.

Temný rytíř (2008)

"How about a magic trick? I'm gonna make this pencil disappear." Joker

Deadpool (2016)

Jestliže je nějaký hrdina, což on skutečně je, nazývat ho antihrdinou je padoušské a zlé, legendární, co se týče hlášek a stylu vyprávění v komiksovém pekle Marvelu, tak je to právě Deadpool. Jeden z mála komiksů, které jsem přečetl od počátku zrození tohoto bastarda. A film? Povedl se na jedničku. Je to i dáno tím, že hlavní protagonista se nenechal odradit od tvorby a neustoupil ani studiu, které chtělo snížit raiting kvůli tomu, aby to mohly sledovat obtloustlé dětičky, které jsou zvyklé na hodné hrdiny. Na to rovnou zapomeňte. Pokud nemáte rádi černý humor. Rovnou zapomeňte. Pokud máte rádi hrdiny typu Superman a spol., rovnou zapomeňte. Dostanete zde pěkný nářez krvavého, černého humoru, kdy Reynolds není herec, on je prostě Deadpool. Zapomeňte, že hrál v braku Green Lantern, toto je jeho role. Rozhodně doporučuji. A Ivče P (ixie), rádoby recenzentce doporučuji, aby si svou vaginu vzala a šla se projít se Spáčilkou. Tohle není film pro ni.

REVENANT Zmrtvýchvstání (2015)

Skvělý herecký výkon LD, ale ten zbytek? Očekával jsem bohužel od filmu více, ale děj je mírně řečeno dost "osekaný". Film má dva důvody být viděn. Prvním je herecký výkon LD a druhý je nádherná příroda.

Star Wars: Epizoda II - Klony útočí (2002)

3 hvězdy dávám za poslední bitvu v tomto filmu. To byla fakt pecka. Ten zbytek předtím rovnou přeskočte. Je to naprosto o ničem. Z dramatu, kterým tento film mohl skvěle být se vyklubala romantická slátanina s dějem, co je děravější než cedník.

Star Wars: Síla se probouzí (2015)

Přesně takto měla vypadat I. epizoda v roce 1999. A že to hraje na nostalgickou vlnu? A? Sere to někoho? Naopak mi to přiblížilo V. epizodu světa SW, která je stále pro mě nejlepším dílem ze světa SW. Takže serte na feministické kecy o tom, že žena nemůže být jedna z hlavních hrdinek (Spáčilka z Idnes), kašlete na to, že je to pomalu stylem V. dílu. Je to natočené tak, jak se říká s láskou. A vidět skutečné triky, nejenom zelené plátno ala III. díl. Srdce a duše byla potěšena. A v pondělí se uvidíme v kině zase:) P.S dne 23.12.2016: Po více jak roce od tohoto dílu mé nadšené opadlo. Není to vyloženě průšvih a stále to řadím na 1. a 2. díl SW, ale nakonec mi po dvou shlédnutí v kině a na DVD s bonusy zůstala mírná pachuť. "Černoch" je jak pěst na oko, hlavní záporák je tragický a na to, jaké mělo možnosti je to vyloženě průšvih. Škoda.

Krycí jméno U.N.C.L.E. (2015)

Jelikož mám rád tento styl filmů a mám rád i předchozí tvorbu režiséra, tak jsem se posadil a zvesela se bavil. Je to vtipně napsaná "bondovka" 60 tých let, které nic nechybí. Vřele doporučuji:)

Češi proti Čechům (2015) odpad!

V pekle je speciální místo pro sluníčka jako je režisér této kýčoviny. Nevím, kde bere tu drzost či spíše odvahu toto točit. Ani bych se nedivil, kdyby tenhle sranec byl placen z Norských fondů nebo jiného zdroje sluníčkové síly. Kdybych žil někde, kde se s tímto druhem lidí neznal, možná by mi to přišlo zajímavé. Ale jelikož bohužel mám s tím zkušenosti, tak to opět ukazuje, že autor je další z druhu podlidí křížených mezi sebou incestním pářením mezidruhového množení velryb, delfínů a papoušků z rodu Pampelišek. Na film doporučuji zajít. Uvidíte, za co všechno se dají vyhodit prachy a co za lidi studuje pseudohumanitní studia na našich univerzitách. Před takovým člověk si maximálně odplivnout, ani za tu facku nestojí.

Avatar (2009)

Avatar je plochý a bezduchý film, na který se nezapomněli díky technologiím a trikům. Nic víc. Jinak co se týče děje, tak je to prostě tuctový a nudný film, kde zlá korporace nevyhraje proti hodným emzáčkům. Bůů ekologie, bůů nuda:)