Hvězdný prach (2007)

O dost méně poutavější než knižní předloha,trošku zklamání.

Pivní bratři (1998)

Komedie,které stačilo pár krůčků k cíli,aby se z ní stal kult.Přesto výborná zábava,místy originální frky které zaručeně pobaví.Parker/Stone jedou,bavil jsem víc než u většiny komedií..

Kick-Ass (2010)

Zajímavý snímek a ač jsem velký milovník comicsů,užil jsem si hlavně scény,kde řádila malá holka s Taťkou.Zbytek mi přišel dost slabý,hlavní hrdina coby nesympatický trotl mi ve filmu vyloženě vadil.Přesto dobrý film s "krvavým baletem",za který by se nestyděl ani John Woo v dobách své největší slávy,potěší i spousta comicsové nadsázky a hlášek.75%

Hra o trůny (2011) (seriál)

Po shlédnutí pro mne neznámého počinu s názvem Hra o trůny jsem si vystřihl svůj malý filmový maraton a seriál dokoukal v jeden den:snad všichni herci jsou zde skvělí,hudba,obsazení,atmosféra,emoce,vizuál,příběh..to vše zde hraje prim.Je to zkrátka dobrý seriál se vším všudy,pro mne kouzelný už jen tím že jsem si během celé řady nenechal utéci ani jedno slovo z dialogů postav,byť se dost často řešila politika.Někoho může odradit občasná erotická scéna či scéna násilná v podobě useklých údů,hektolitrů krve a vzduchem poletujících vnitřností a v neposlední řadě sprostá sirová mluva.Naštěstí tyto občasné scény chápu jen jako vkusné kulisy k dané scéně,takové koření tohoto velkolepého díla. Máloco mne dokázalo vtáhnout do děje jako právě Game of thrones,po posledních dvou epizodách se těším na další řadu víc než na další díl LOTRa po rozpadu Společenstva prstenu ke konci prvního dílu.Skřet na hrad!

Hvězdná pěchota (1997)

Skvělý film se vším všudy:propagandistické zkazky v podobě reklam společnosti mě bavily už v Robocopovi,akce i triky mají na svou dobu výbornou úroveň a i když je to slátanina Beverly Hills,fašistického Německa a Hvězdných válek,přesto se vždy u tohoto filmu budu skvěle bavit.Chcete vědět víc?..