Obřad (2011)

Podle mě snad nejnudnější horor, co jsem kdy viděla.112 minut o ničem, kdy se modlíte, aby to už skončilo.

Kluci nepláčou (1999)

Dost silný snímek o tom, jak lidé dokážou být krutí a netolerantní.Hillary Swank je báječná, já jí toho chlapce věřila od začátku až do konce.Ale musím uznat, že mě více chytil (a oněměl) film Vojákova dívka.

Bubák Bubby (1993)

Nejlépe ho popíše jedno slovo:UCHYLÁRNA.Začátek mě dost šokoval (hlavně to, co dělá Bubby s mámou po večerech) ale Bubbyho jsem si hned oblíbila a i film se mi celkově líbil.Je vtipný, ale místy i smutný.A hlavně Nicholas Hope je fakt výborný.

Chlípnost nade vše (2004)

Nejvíc bizarní, úchylný a ujetý film, co jsem kdy viděla a proto se mi tak líbí (a taky kvůli výběru herců).I když moc nemusím filmy o sexu, tenhle mě prostě chytil a rozesmál, ačkoliv v něm není nic jiného než sex a spousta dvojsmyslů.

Máj (2008) odpad!

Brabcovu Kytici zbožňuji, tak jsem se těšila na i Máj, ale po shlédnutí, jsem byla dost zklamána.Hudba se tam vůbec nehodí a škleb Matěje Stropnického po celou dobu filmu mě dost zhnusoval.Navíc z Jarmily udělali couru.Kdyby se více drželi knihy bylo by to lepší, takhle se K.H.Mácha musí otáčet v hrobě.

Silent Hill (2006)

Asi můj neoblíbenější horor.Nebála jsem se (to už asi neumím), ale moji oblíbení mutanti společně s tím prostředím, sirénami a "Temnotou" mě děsili.Líbí se mi ta atmosféra a vizuální stránka+dost morbidní a zvrácená monstra.Až na tu scénu s holčičkou na posteli, která mi dost připomínala Elfen Lied, je ten film, jako horor, pro mě perfektní.