Domek z karet (2013) (seriál)

Absolútne jeden z najlepších seriálov ako som kedy videl (a mám ich za sebou dosť). Skvelý Kevin Spacey, ktorému rola Franka Underwooda padla ako uliata. Skvelý scénar, pri ktorom sa v žiadnej časti zatiaľ prvej série určite nudiť nebudete. Ak možno nie ste fanúšik politiky, nevadí, tento seriál odporúčam úplne každému. Super ukážka toho ako sa pomocou vplyvu dostať kam len chcete, ako moc, ktorú máte v rukách zneužívate. Nemôžem sa dočkať ďalšej série. Hodnotenie: 100 %

Dunkerk (2017)

najslabsi Nolanov film za poslednych 19 rokov jeho tvorby, takyto film by mal mat premieru na Vasiat History Channel a nie v kinach

Feed the Beast (2016) (seriál)

je to proste pecka, najlepsi serial jaky som dnes videl

Freetown (2015)

najlepsi film aky som dnes videl

Hannibal (2013) (seriál)

Fanstastický Mads Mikkelsen. Asi jediné čo ma držalo pri tom aby som ten seriál pozeral. Aj ostatné postavy boli zahraté super, najmä čo sa týka Grahama. Rozvíjanie postáv a ich charakteristík sa rozvíja skvele počas riešení prípadov, ako ich ovplyvňujú. Od prvej časti to naberalo grády, ale niekde v strede to pre mňa akosi oprchalo, viac sa zameriavajú na postavy ako na jednotlivé prípady čo začalo robiť seriál trochu nudným. Herci su skvelý, dialógy tiež aj všetko ostatné ale niečo tomu vždy chýba, aby sa pre mňa stal tento seriál skvelým. Nemá to iskru, ktorá vás núti vidieť ďalšiu časť okamžite po zhliadnutí predchádzajúcej, a to je pre seriál to najdôležitejšie (aspoň pri krimi seriáloch). Hodnotenie : 80 %

Hobit: Neočekávaná cesta (2012)

Obrovské sklamanie. Ten kto nečítal knihu je tento film určite pekným pokračovaním Lotr. Ja som však knihu čítal, bol som na film v kine a musím priznať, že viac vecí mi tam prekážalo ako páčilo. Najviac mi tam prekážal Frodo, je síce príjemné zaspomínať si na predstaviteľov Pána Prsteňov ale v knihe Frodo nie je, tak ani vo filme nemá čo robiť. Veď prvú polhodinu z celého filmu sa pozeráme na jeho chlpaté nohy. Filmu ako takovému chýba napätie a tajomnosť, všetko je síce esteticky veľmi pekne spracované ale až príliš rozprávkové. Tak to vyzerá ked jednu knihu sa snažíte natrepať do 3 filmov. Som veľký fanúšik LOTR ale tento film určite nepatrí ani medzi moje top 100 filmy. Určite si pozriem celú trilógiu ale po prvej časti mám predstavu čo nás čaká. Hodnotenie : 50%

Kravaťáci (2011) (seriál)

Kvalitný seriál, veľmi dobre sa sleduje ale pre mňa trochu predvídateľné časti série. Veľmi sa mi páčia filmy a seriáli v ktorom má jedna z hlavných postáv Supermozog (napr. Prison Break - Micheal) ale napriek tomu mám pocit že v tomto seriáli je to potenciál Mika Rossa využítý málo. Má fotogenickú pamäť, ale keď ste nevideli prvé dva časti série ani si toho nevšimnete. Seriál má dobre napísaný scenár, miestami vtipný miestami šokuje, latku ktorú si nastavil v prvých častiach dodržuje ale bohužiaľ nenadvihuje. Záver: Námet seriálu veľmi dobrý, spracovanie dobré avšak mohlo by byť lepšie. Hodnotenie : 60%