Hledači pokladů na aukcích (2010) (pořad)

Na rozdíl od Storage Wars je toto čistě sehraná a neautentická záležitost. Jako oddychovka možná dobré, ale když aukce, tak Storage Wars!

Chart Show (2014) (pořad)

Dávám 3 hvězdičky. Ne snad za kvalitu pořadu, ale za to že se tady kvůli němu šíří nějaká osvěta, co se týče populární hudby. Slovo dostalo sice spoustu lidí, kteří tomu očividně vůbec nerozumí, někteří mají ale co říct (Drtinová atd...). Lidi se alespoň dozví, jak se jmenují originály písní, co všechno je u nás přezpíváno, co je to cover a jak funguje a spoustu dalších banalit, které český národ plný hudebních neandrtalců odkojený na Michalu Davidovi nezná. Taková základní školka populární hudby. Rozhodně lepší než Tvoje tvář má známy hlas, kde se przní klasiky jako na běžícím pásu.

Kabinet Dr. Honzáka (2020) (pořad)

Je hezké vidět, že se dal pan Honzák na hromadnou léčbu nespavosti, ale ne všichni chtějí u televize usnout. Kulisy studia a kamery, to je taky něco. Všimli si v ČT, že je rok 2020?

Kazma v práci (2018) (pořad)

Od Kazmy bych čekal po megalomanském projektu OMS něco víc než jen převzetí zahraničního formátu pořadu Špinavá práce (Dirty Jobs with Mike Rows) a její české verze na Prima COOL Těžká dřina. Je vidět, že změny ve vedení Streamu měly nežádoucí projevy i na jeho pořadu a raději zvolili „rychlý prachy“ než projekt, který stojí velkou sumu a hrozí soudními přemi. Na druhou stranu lze alespoň uznat, že Kazma přece jen odvádí o něco lepší práci než jeho kolega Roman Buťa v pořadu Těžká dřina a jeho projev je přece jen o něco přirozenější a zábavnější.

Král Artuš (2004)

Strašně šablonovité a kýčovité. Ani Zimmer se tentokrát s hudbou moc nepředvedl. Nehorázná nuda.

Lajna - Pravda (2017) (epizoda)

Lajna je fajn seriál, ale bohužel na rozdíl od 100% autentického Okresního přeboru je to seriál karikaturní. V tomto díle se však podařilo Kolečkovi povýšit seriál z úrovně skečovité taškařice do něčeho, co má daleko hlubší význam. Nevydařená láska mladého Hrouzka z tohoto seriálu odmítla ze seriálu udělat v horším případě Snowborďáky, v lepším (ale pořád špatném případě) Lásku nebeskou a trochu navrátila diváka do reality. Připomenutí ducha Nagana Norberta Lichého naopak vytvořilo alternativní realitu, ve které duch Nagana nadále žije. Hrouzek coby postava inspirovaná Růžičkou nakonec nepřijme úplatek a Nagano nekončí prokletím, které definitivně bylo dokáno tím, co se stalo Růžičkovi. Jakoto hokejového fanouška mě z té scény v kumbále mrazilo v zádech. Jednoznačně nejlepší díl celého seriálu a to i po 3. sérii.

Lajna - Série 1 (2017) (série)

Díly Pravda a Kladno jsou naprostá pecka. Je škoda, že si série nedokázala držet stejnou úroveň po celou dobu. Pořád je to ale další skvělý počin dle mého nejlepšího českého scénáristy současnosti.

Máte slovo (2008) (pořad)

Hele klidně se mi smějte, ale podle mě můžeme za tenhle pořad rádi. Je to jediný pořád v hlavním vysílacím čase, kde se mluví o závažných problémech. Pravda. Někdy úroveň diskuze zaostává kvůli různých individuí, které by měli přestat do tohohle pořadu brát, ale i tak je to užitečnější pořad než Ordinace v růžové zahradě a většina ostatních hovadin na našich TV kanálech.

MOST! - Epizoda 3 (2019) (epizoda)

V tomhle díle začíná být zřejmé, že Most! bude po dost bláznivých prvních dílech hrát i na vážnější stránku a proměna Luďkova syna na skinheada může v dalších dílech přinést mnoho zajímavých situací. Humoru zde bylo o něco méně, ale zato se to pak vynahradilo sražením Leoše Nohy na přechodu popelářským vozem. Za mě návrat ke kvalitě 1. dílu.